× Inzerát není aktivní

------- HLEDÁM ZAMĚSTNÁNÍ -------- | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

------- HLEDÁM ZAMĚSTNÁNÍ --------, foto 1 Nabídka práce, Administrativa | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Nabídněte mi zaměstnání: Touto cestou, bych našel pracovní poměr na hpp.Pracoval jsem převážně v administrativě,pracovník back office,asistent na realitní kanceláři,administrativní pracovník,pro e-shop (vkládání inzerce do databází, zboží apod). Velice a rychle se učím novým věcem jsem učenlivý, komunikativní, pracovitý, pečlivý, bezúhonný, spolehlivý muž, který se vždy snaží svou práci odvádět co možná nejefektivni.Budu rád za Vaší případnou nabídku zaměstnání na pracovní smlouvu pouze a fixní mzdu.

JSEM Z OKRESU NYMBURK CCA 50.KM OD PRAHY,SPOJENÍ VÝBORNÉ NA HL.N.PRAHA!

Podobné inzeráty

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Do nové kanceláře v Benešově u Prahy hledáme komunikativního, spolehlivého kolegu/kolegyni.
Náplň práce: administrativní zpracování žádostí, péče o klienta.
Požadujeme:
- SŠ vzdělání (vyučen s mat...
Cena: Cena dohodou

Nabízíme brigádu s podporou 5000 Kč první 3 měsíce

Hledáte šanci vydělat peníze?
Máme v nyní v nabídce zajímavou šanci do začátku. Na první 3 měsíce naší spolupráce máme v nabídce bonus 5000 Kč měsíčně. Práce na IČ.
Více info na tel., emailu nebo we...
Cena: Zdarma
Zdarma

Kategorie: Nabídka práce / Administrativa
Typ pracovního poměru: HPP
Typ smlouvy: Jiné Město: Praha 1
Obnoveno: 18.10.2016
Prodejce: Jaromír
ID: 23691

Jaromír