× Inzerát není aktivní

APARTMÁNY SILVIJA ***/**** Orebič, Chorvatsko | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

APARTMÁNY SILVIJA ***/**** Orebič, Chorvatsko, foto 1 Obchod a služby, Ubytování, hotely | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Ubytování: Apartmány SILVIJA ***/**** pro 2 - 6 osob se nachází jen cca 80 m od moře, od oblázkových a písečních pláži. Každý z apartmánu má samostatný vchod. Na zahradě je parkování a venkovní grill k disposici.

Pláž:
Písečná, oblázková, pozvolná a vhodná pro dětí.
Poloha:
Orebić - správní středisko celého poloostrova Pelješac. Bohatý historický základ orebičských loděnic můžete vidět v námořnickém muzeu. Spousta památek ze 14. a 15. století, kostely, vily starých orebičských kapitánů též stoji za vidění.
V minulosti byl Orebić významným střediskem mořeplavby, která přinášela blahobyt obyvatelstvu. Když plachetnice byly vystřídány parními loděmi, skončil rozkvět města. Výstavné domy někdejších bohatých lodních kapitánů, kteří se tu po desetiletí usazovali na odpočinek, dodávají Orebići specifický ráz. V jednom z nich, v domě Fiskovićů, je muzejní sbírka.

Barokní kostel Zvěstování P. Marie (Navještenje), nade dveřmi vezděn starokřesťanský reliéf.
Nad Orebićem ve výšce 150 m je goticko-renesanční františkánský klášter s kostelem P. Marie Andělské (Gospa od Andjela) z 15. stol., sbírka uměleckých předmětů (krásný výhled).

Okolí:
Mírné podnebí s více než 3000 slunečných hodin ročně. Najdete zde spoustu památek: od "Stonské zdi" , která je více než 5 km dlouhá a má přes 40 věží, po rodný dům známého mořeplavce Marka Pola. Jeho museum se nachází na ostrově Korčula. Možné výlety.


Popis ubytování:
a) Apartmán pro 4-5 osob v přízemi: s rozlohou 60 m 2, 2 samostatné ložnice, kuchyň, koupelnu a wc, terasu 15 m 2, SAT TV, wi fi, klimatizaci.
b) Apartmán pro 4-6 osob v patře: s rozlohou 70 m 2, 2 samostatné ložnice, kuchyň, koupelnu a wc, terasu 10 m 2, SAT TV, wi fi, klimatizaci.
c) Apartmán pro 2-3 osoby v patře: s rozlohou 35 m 2, 2 samostatné ložnice, kuchyň, koupelnu a wc, terasu 10 m 2, SAT TV, wi fi, klimatizaci.
d) Doplatek pro 5. osobu v přízemi, pro 5. a 6. osobu v patře a pro 3. osobu v patře v malém apartmánu.
CA Dalmacijatour

Podobné inzeráty

Penzion Minor ubytování České Budějovice

Penzion Minor ubytování České Budějovice.

Penzion Minor České Budějovice je oblíbené a levné ubytování nedaleko centra města, vhodné pro dovolenou, služební cesty a pro všechny, kteří hledají mezi ...
Cena: 370 Kč

Hotel České Budějovice ubytování Minor

Hotel České Budějovice ubytování Minor.

Hotel České Budějovice ubytování Minor se řadí mezi levné hotely a penziony.

Ubytování České Budějovice levně, hotel Minor se nachází v klidném prostředí,...
Cena: 370 Kč
399 Kč

Kategorie: Obchod a služby / Ubytování, hotely
Město: Praha 14
Obnoveno: 26.8.2016
Prodejce: Dalmacijatour
ID: 1426138

Dalmacijatour
Share Share Share