Český výrobek EMULIPS - prodej Brno | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Český výrobek EMULIPS - prodej Brno, foto 1 Móda a zdraví, Doplňky stravy | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

I PRO ŽLUČNÍKÁŘE?!
Snědla jsem balíček oliv, které mám moc ráda, ale druhý den mi bylo velice težko (mám vyoperovaný žlučník). Zkusila jsem použít EMULIPS a cítila jsem uvolnění, asi do hodiny mi bylo znatelně lépe, lehčeji. Stejně účinný byl EMULIPS při nevolnosti po klobáse. Navíc jsem už za 3 týdny shodila 2 kg, přestože si neodpírám sladkosti a hubnu jinak velice obtížně!
Oldřiška Č., Brno

ZHUBL JSEM 3 KG A JSEM SPOKOJEN
Mám slabou cukrovku. Hodnota krevního cukru byla v červnu 6,8 mmol. Po 4 měsících užívání Emulipsu mi lékař naměřil 5,1 mmol a zhubl jsem 3 kg. Cítím se lépe, jsem spokojen.
M. S., Suchohrdly u M.

Doplněk stravy pro optimalizaci trávení tuků vyrobený z rostlinného řepkového oleje z bezerukových a bezglukosinulátových odrůd řepky, vysoce účinných emulgátorů přírodního původu a obohacený zvýšenou hladinou vitamínu E. Účinky jeho aktivních složek jsou prověřeny dvanáctiletou praxí a bohatými pozitivními zkušenostmi.

Nekupujte výrobky OKG z neověřených zdrojů, pouze od řádně registrovaných partnerů OKG s registračním číslem.

Nezávislý partner OKG, A. Veselá, 01-005503

Podobné inzeráty

Lepší zdraví a kila dolů?*EMULIPS FORTE*pošta -0-

Sama mám osobní zkušenost s Emulipsem forte, nyní za loňský rok mám 10 kilo dole, aniž bych se nějak extra snažila, pouze s menší úpravou stravy, i přesto, že jsem občas zhřešila i sladkostmi a mohu V... Cena: 405 Kč

UPRAVTE si ZAŽÍVÁNÍ i VÁHU zdravě a trvale

Emulips je český PŘÍRODNÍ doplněk stravy pro zlepšení TRÁVENÍ TUKŮ. Působí tak příznivě na ZAŽÍVÁNÍ, ŽLUČNÍK, JÁTRA i nervovou soustavu, pročišťuje CÉVY a přirozeně POMÁHÁ SHODIT nadbytečné kilogramy ... Cena: 375 Kč
375 Kč

Kategorie: Móda a zdraví / Doplňky stravy
Město: Brno
Obnoveno: 12.1.2017
Prodejce: Andrea Veselá
ID: 1106450

Andrea Veselá
Telefon: 604 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share