Jak zvýšit imunitní systém? Řešte jej co nejdříve!! | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Jak zvýšit imunitní systém? Řešte jej co nejdříve!!, foto 1 Móda a zdraví, Kosmetika | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Někdy totiž může být pozdě a kolečko: nemoc, léky, nemoc, léky, nemoc léky se může rozběhnout a z vlastní zkušenosti vím, že z toho nejde moc pak ven.

Nám nepomáhaly žádní marťánci a tabletky, ale pročištění a harmonizace organismu, ale také jsem to nevěděla!

A jaké jsou další zkušenosti?

IMUNITA SE ZLEPŠILA!
Synovec Petr (7 let) navštěvoval 2 třídu ZŠ a měl velmi oslabenou imunitu - za 1. pololetí zameškal 210 hodin. Po seznámení se společností OKG začal dennne užívat 1 lžičku OK Alfa+ a OK Omega+. Díky výrobkům OKG jeho imunita zesílila natolik, že ve 2. pololetí zameškakl pouze 2 hodiny! Nyní je mu 10 let a je stále zdráv.
Šárka V.

CÍTÍM SE ZDRAVÁ A PLNÁ ENERGIE!
Je mi 32 let. Trápily mě časté nemoci, nachlazení, snížená imunita, celková únava a vyčerpání. Navíc jsem měla i kožní problémy a hodně mi vypadávaly vlasy. Po užívání OK Alfy plus, OK Omegy plus a Emulipsu se začal stav zlepšovat a přidala jsem ještě OKG Factor Base a OK Tau plus. Po 5ti měsících jsem měla čistou kůži, začaly mi vyrůstat nové vlasy a už 10 měsíců jsem zdravá a plná energie. Navíc jsem po půl roce užívání zjistila, že se mi snížila hladina bilirubínu v krvi na normál a mám konečně bílé oči. Výrobky užívám i nadále jako prevenci. Děkuji a doporučuji každému.
Ing. Zdenka Z., Brno

Minimálně doporučujeme OK Alfa+ za 810,- Kč .. dětem přidat OK Omega+, nebo OK Gama+, pro dospělé nejlépe OK Omega3 Complete

Pro více info se neváhejte se mnou spojit.

Nezávislý distributor O.K.G. sro - Andrea Veselá, 01-005503

Podobné inzeráty

Emulips je nejlevnější ...

Nejlevnější varianta, jak začít něco dělat pro své tělo, jak začít něco dělat pro svou váhu.
Zhubla jsem 2,5 kg za 14 dní!
Emulips je český výrobek, zcela bez chemie! Má další skvělé účinky, je velk...
Cena: Zdarma
Zdarma

Kategorie: Móda a zdraví / Kosmetika
Stav: Nové
Město: Brno
Obnoveno: 12.1.2017
Prodejce: Greneia
ID: 11689

Greneia
Telefon: 604 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share