KRESLIČ / PROJEKTANT ( JUNIOR ) | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Pro významnou architektonickou kancelář hledáme zkušené i začínající projektanty

Náplň práce:
Spolupráce na projekčních pracích
Kresličské a konstruktérské práce
Spolupráce na projektech

Požadujeme:
SŠ zdělání odpovídajícího zaměření
Předchozí zkušenosti s SW Revit
Práce na SW AutoCad
MS OFFICE

Nabízíme:
Práce pod hlavičkou špičkových odborníků
Klouzavá pracovní doba
Mzda 30 000,- a možnost dalšího postupu
Možnost pracovat na zahraničních projektech
Možnost spolupráce na HPP ne IČ

V případě zájmu nás kontaktujte na tel. +420778736555