× Inzerát není aktivní

KRESLIČ / PROJEKTANT ( SENIOR ) | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Pro významnou architektonickou kancelář hledáme zkušené i začínající projektanty

Náplň práce:
Vedení projekčních prací
Kresličské a konstruktérské práce
Vedení samostatných projektů a dozor nad vedením projektové dokumentace

Požadujeme:
VŠ zdělání odpovídajícího zaměření
Předchozí zkušenosti s SW Revit
Práce na SW AutoCad
MS OFFICE

Nabízíme:
Práce pod hlavičkou špičkových odborníků
Klouzavá pracovní doba
Mzda 45 000,- a možnost dalšího postupu
Možnost pracovat na zahraničních projektech




Podobné inzeráty

PŘIJMU BRIGÁDNÍKA

Přijmu MUŽE NA STĚHOVÁNÍ, brigádníka,čistý trestní rejstřík,práce na dohodu,fyz.zdatný,věk do 48 let.Volejte,nutné osobní setkání.Plat 100 korun na hodinu.Práce dle potřeby. Cena: Cena dohodou

Elektromechanik Praha Východ

Aktuálně hledáme nové kolegy na pozici elektromechanik. Máte vzdělání v oboru? Chcete se podílet na výrobě letadel? Zašlete nám svůj životopis.

Náplň práce:

* Základní práce elektrotechnického c...
Cena: Zdarma
Zdarma

Kategorie: Nabídka práce / Řemeslné práce
Typ pracovního poměru: HPP
Typ smlouvy: Agentura Město: Praha
Přidáno: 11.1.2017
Prodejce: Ondřej Hromjak
ID: 1837780

Ondřej Hromjak
Share Share Share