Marry hledá domov | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Marry hledá domov, foto 1 Zvířata, Psi | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma


srpen 2016

•hospitalizována kvůli zlomenině

•info o příspěvku


Marry má zlomeninu kondylu humeru v levém loketním kloubu, kterou má operovanou 23.12. a fixovanou pomocí šroubů. Ty se budou vyndavat nejdříve za 6 týdnů, teprve v té době se uvidí, zda bude nutná další reoperace. Zda má, nebo nemá přetržené vazy v loketním kloubu zatím bohužel není jisté. Kloub je volný a vzhledem k prodělaným traumatům není jasné, zda jsou vazy jen natažené, zhmnožděné, nebo přetržené. Otázkou je také, jak se celý stav bude vyvíjet dál, protože zlomenina je v růstové zóně a může se stát, že proto, že se růstová zóna narušila, bude kost, tedy i celá končetina, růst pomaleji, než by měla a může být tedy v dospělosti kratší a slabší, deformovaná atd.
Dále má zlomeninu několika zápěstních kůstek (carpu) na pravé přední noze. Toto zranění se hojí klidovým režimem a fixací - obdoba dlahy u lidí. Není možné ani s výhodou ho řešit chirurgicky. Nelze vyloučit, že během hojení dojde k drobným srůstům v zápěstí a v budoucnu může být zhoršená hybnost kloubu.
A také má zlomeninu kosti sedací (části pánve) na levé straně. Zlomenina se také hojí přísným klidovým režimem a hojení bude trvat několik týdnů.

Podobné inzeráty

Hennessy


Narozena koncem Dubna 2016

•očkovaná

•odčervená, čeká ji čipování

•Podmínka adopce je kastrace fenky v dospělosti.

Fenka Hennessy je 8 měsíční fenka přátelské povahy. Je temperamentní, p...
Cena: 1 000 Kč

Azur hledá domov

Azur je také z vrhu zanedbaných štěňat, která byla masivně začervena a byla jim proto naordinována odčervovací kůra. Azurek je klasické hravé štěně, v dočasné péči je zvyklý na jiné pejsky, i kočky. B... Cena: 1 000 Kč
1 000 Kč

Kategorie: Zvířata / Psi
Druhy psů: Ostatní Město: Liberec
Přidáno: 11.1.2017
Prodejce: www.sancezviratum.cz
ID: 1837788

www.sancezviratum.cz
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share