× Inzerát není aktivní

OPERÁTOR/KA VÝROBY VYŠKOV | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Společnost zabývající se výrobou a dodávkou dílů do automobilového průmyslu, mechanickou úpravu kovů a výrobu pryžových výrobků, kabelů, vodičů a zboží z plastů nabízí pracovní příležitost na pozici operátora výroby.
POŽADUJEME: ZŠ/SOU vzdělání, manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, pozorovací schopnosti,základní znalost práce na PC,ochotu pracovat v nepřetržitém 8-mi hodinovém provozu nebo 12-ti hodinovém provozu.
NABÍZÍME: Možnost profesního růstu a průběžné zvyšování kvalifikace, příplatek na stravu a čištění oděvů,kvartální bonus za 100% docházku až 3000 Kč, zdarma vstupní lékařskou prohlídku a pracovní oděv, vhodné i pro absolventy.
NÁPLŇ PRÁCE: Práce na výrobních linkách, balení, vážení, kontrola a správné etiketování, pravidelná údržba stroje, kontrola u nařízených výrobků

Podobné inzeráty

Operátor obráběcích strojů

Pokud máte SŠ a nějaké zkušenosti v třískovém obrábění-frézování nebo jste alespoň technicky schopní, orientujete se v technické dokumentaci či strojírenských výkresech a nevadí Vám práce v nepřetržit... Cena: 20 000 Kč

Automechanik

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Záruční i pozáruční servis nových i ojetých vozidel
Diagnostika poruch za pomoci měřicích přístrojů a stanovení způsobů opravy
Posouzení stupně opotřebení a f...
Cena: 25 000 Kč
22 500 Kč

Kategorie: Nabídka práce / Řemeslné práce
Typ pracovního poměru: HPP
Typ smlouvy: Jiné Město: Vyškov
Obnoveno: 10.10.2016
Prodejce: Karolína Trnená
ID: 1608074

Karolína Trnená
Share Share Share