Podporujte tvorbu mlíčks, zabraňte bolestem bříška | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Podporujte tvorbu mlíčks, zabraňte bolestem bříška, foto 1 Pro děti, Zdraví a hygiena | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Milé maminky,
máte to štěstí a držíte své bezbranné miminko ve svých rukou, ale nemáte pro ně dostatek mlíčka? Nebo jej po kojení bolí bříško, kroutí se a vy nevíte, jak mu pomoci, protože jste vyzkoušeli již všechno?

Mám pro Vás radu i pomoc v jedné malé lahvičce Emulipsu anýz, která změní Váš život i život Vašeho miminka, tím, že podpoříte tvorbu mlíčka a budete kojit mnohem déle a miminko dostane kvalitnější mlíčko. A po bolestech bříška nebude ani památky.

Emulips s příchutí anýz jsou čistě přírodní bylinkové kapičky, které jsou k nezaplacení. Mám je vyzkoušeno na našich dvojčátkách! Z porodnice jsme odjížděli s Nutrilonem a po pár dávkách kapiček jsem začala plně kojit, bez přidávání umělé výživy! A kojila jsem naše kluky dvojčátka až do 10. měsíců plně :-) Byla to paráda!
A bolestivé koliky bříška vůbec neznáme! Škoda jen, že jsem Emulips neznala již při prvním miminku :-)

Vyzkoušejte ihned! Určitě to stojí za to! Miminko Vám poděkuje svou láskou a spokojeným úsměvem!

A ještě velmi příjemná zpráva, díky 100% přírodnímu, bylinkovému Emulipsu jsem po porodu zhubla o 8 kg za 6 měsíce a stále hubnu dále ! Nyní 11 Kg dole!

I VY si zasloužíte být krásná a mítspokojené miminko!

Balení 50 ml - až na 3 měsíce
Poštovné a balné Zdarma. Dlouhodobé poradenství je samozřejmostí.
Mgr. Petra Strmisková, vedoucí konzultant 03-003016

Podobné inzeráty

Pohodové kojení a zdravé hubnutí s Emulipsem anýz

Maminky, pojďte podpořit kojení Vašeho miminka, zabránit, aby jej bolelo bříško a trápilo jej nadýmání a ještě se zbavte kilogranů nabraných v těhotenství. Bez chemie a nežádoucích vedlejších účinků. ... Cena: 375 Kč

Emulips - pro těhulky i kojící maminky

Milé maminky, trápí Vás v těhotenství tak jako mě nevolnosti, pálení žáhy nebo potíže s vyprazdňováním? Chcete omezit svůj váhový nárust a přitom podpořit prospívání Vašeho očekávaného miminka?

Neb...
Cena: 375 Kč
375 Kč

Kategorie: Pro děti / Zdraví a hygiena
Město: Kyjov
Obnoveno: 2.8.2016
Prodejce: Petra Strmisková
ID: 981738

Petra Strmisková
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share