Pomohla SNÍŽIT CHOLESTEROL, zbavit NÁVALŮ HORKA a POCENÍ - OK Omega-3 Complete - výrobek české firmy | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Pomohla SNÍŽIT CHOLESTEROL, zbavit NÁVALŮ HORKA a POCENÍ - OK Omega-3 Complete - výrobek české firmy, foto 1 Móda a zdraví, Doplňky stravy | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Zkušenosti:

Cholesterol se snížil
Po měsíci užívání OK Omega-3 Complete se mi snížil cholesterol ze 7,4 na 4,7 mmol/l.
Jana B., Šumperk

OK Omega-3 Complete a návaly horka a pocení jsou pryč!
Moje maminka měla s tímto velký problém. Několikrát denně se převlékala, musela si fénovat vlasy - kdo to zažil, myslím ví, o čem je řeč. OK Omegu-3 Complete užívá pravidelně a neví co to návaly jsou.
Dita K., Přelouč

OK Omega-3 complete je doplněk stravy české společnosti, přírodního charakteru. Vhodná pro péči o kardiovaskulární systém a jeho ochranu.

Cena: 930,- Kč
Množství: 120 ml (vydrží dle množství užívání)

Možné získat na výrobek slevu 40-50% (slevová karta, platná rok, u nás nejsou povinné odběry, karta stojí pouze 150,- Kč)

Nezávislý distributor OKG, Andrea Veselá, 01-005503

Podobné inzeráty

OK Alfa Plus - první pomoc při nachlazení

OK ALFA plus 100 ml podpoří čištění organismu, přispěje k uklidnění zánětu, pomůže při nachlazení, při vysokých teplotách, při bolestech v krku a aftech, při zápachu z úst a plísni - působí antibiotic... Cena: 810 Kč

Factor Base - vyžeňte toxiny z těla

Factor Base velmi výrazně zvyšuje obranyschopnost vašeho organismu tím, že komplexně pročistí vaše střeva od nebezpečných a toxických látek.
-detoxikuje organismus
-působí antibioticky a antivirové...
Cena: 900 Kč
930 Kč

Kategorie: Móda a zdraví / Doplňky stravy
Město: Brno
Obnoveno: 6.9.2016
Prodejce: Andrea Veselá
ID: 1106448

Andrea Veselá
Telefon: 604 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share