× Inzerát není aktivní

Přijmeme instalatéra | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Přijmeme instalatéra, foto 1 Nabídka práce, Řemeslné práce | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Malá stavební firma se sídlem v Plzni přijme do pracovního poměru samostatného instalatéra. Vyučení v oboru a praxe podmínkou. Platové podmínky po dohodě, cca 25.000,-. Nabízíme práci ve stabilní firmě, práci po celý rok.

Podobné inzeráty

Operátor obráběcích strojů

Pokud máte SŠ a nějaké zkušenosti v třískovém obrábění-frézování nebo jste alespoň technicky schopní, orientujete se v technické dokumentaci či strojírenských výkresech a nevadí Vám práce v nepřetržit... Cena: 20 000 Kč

Automechanik

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Záruční i pozáruční servis nových i ojetých vozidel
Diagnostika poruch za pomoci měřicích přístrojů a stanovení způsobů opravy
Posouzení stupně opotřebení a f...
Cena: 25 000 Kč
25 000 Kč

Kategorie: Nabídka práce / Řemeslné práce
Typ pracovního poměru: HPP
Typ smlouvy: Částečný úvazek Město: Plzeň
Přidáno: 11.1.2017
Prodejce: Monika Franková
ID: 1837790

Monika Franková