Prodej domu 1.151 m² | spěcháto.cz - bazar, inzerce

Prodej domu 1.151 m², foto 1 Reality, Domy na prodej | spěcháto.cz - bazar, inzerce

Hospodářské stavení /sjezd 50 z Prahy po dálnici do HK/,chov koní a ostatních zvířat, dílny,sklady prodám rodinný dům o dispozici 7 místností s hospodářskými budovami a s pozemkem o celkové výměře 1151 m2 /pozemek činí 403 tis. Kč/ v obci Dobšice nad Cidlinou, okres Nymburk.
V přízemí obytné části domu se nacházejí 2 x vstupní chodba, obývák, kuchyň se sprchovým koutem, obývák, samostatné WC, dva pokoje a prádelna. V podkroví jsou další dva pokoje, spíž v mezipatře. Celková obytná plocha činí asi 150m2. Studna, zaveden obecní vodovod, kanalizace.
Prostorný dvůr bývalé hospodářské usedlosti je obklopen garáží, kolnami, sklepem, sýpkou, stodolou, stájí, chlévy s půdami a dílnou, což tvoří příjemně uzavřený celek.
Za stodolou je zahrada se vzrostlými ovocnými stromy, ořešáky, keři.
Obec Dobšice je dostupná z dálnice D11, sjezd 50, případně vlakovým a autobusovým spojením z Prahy, Poděbrad, Kolína a Hradce Králové.
Obec uprostřed překrásné přírody nabízí možnost sportovního a kulturního vyžití – hospoda, fotbalové hřiště, tenisový kurt,cyklostezky, muzeum Keltů a keltské oppidum, řeka Cidlina, pojízdná prodejna.V 2 km vzdálené Žehuni jsou lékaři, pošta, škola, mateřská školka a další obchody, rybník. Ideální i pro ekologickou turistiku, chráněné bydlení.
Více informací a obrázků najdete na: https://www.bezrealitky.cz/nemovitosti-byty-domy/251911-nabidka-prodej-domu-dobsice

Podobné inzeráty

Prodej domu, Kořenice

Prodej rozestavěného rodinného domu v obci Pučery nedaleko Kolína Je hotova hrubá stavba pod střechou okna dveře fasáda Dům stojí na okraji obce na pozemku o ploše 957 m2 Lze domluvit i případné... Cena: 1 280 000 Kč

Prodej domu, Trhový Štěpánov

Nabízíme rodinný dům 2 1 s dílnou garáží a zahradou na klidném místě Pozemek o celkové ploše 528 m2 Dům je vytápěn ústředním topením napojeným na plynový kotel je zde možnost půdní vestavby Vzdál... Cena: 1 280 000 Kč
1 600 000 Kč

Kategorie: Reality / Domy na prodej
Nabídka od: Vlastník Město: Kolín
Obnoveno: 30.11.2016
Prodejce: Inzerent
ID: 1573161

Share Share Share