Prodej domu 320 m² | spěcháto.cz - bazar, inzerce

Prodej domu 320 m², foto 1 Reality, Domy na prodej | spěcháto.cz - bazar, inzerce

Prodáme dvougenerační dům blízko centra Aše. Zastavěná plocha 160m2 - parcela 457m2, centrální vysavač, dva balkony, terasa, 4 x WC, garáž.
Dům byl zkolaudován v r.2004 (moderní technologie Durisol) a má dvě bytové jednotky. Je celý podsklepený s velkou půdou.
Hlavní obytná budova má přízemí s technickým zázemím -plynová kotelna, místnost s pračkou, WC a plynovým bojlerem na TUV , sušárna, velký a menší sklad, sauna se sprchovým koutem.
1. podlaží - šatna, koupelna se sprchovým koutem, WC a bidetovou sprškou, velký obývací pokoj se vstupem na terasu a krbovými kamny. Obývací pokoj je propojený s kuchyní s vestavnými spotřebiči, barem (pracovní desky a dřez jsou z umělého kamene), komorou na potraviny a balkonem.
2. podlaží - samostatné WC s bidetovou sprškou, koupelna s rohovou vanou, 2 šatny, 3 ložnice - v jedné je klimatizace a z největší je vstup na balkon.
Druhý byt je 2+KK s koupelnou, WC a samostatným vchodem s předsíňkou. Před i za domem jsou zelené plochy s okrasnými keři.
Více informací a obrázků najdete na: https://www.bezrealitky.cz/nemovitosti-byty-domy/297935-nabidka-prodej-domu-saldova-as

Podobné inzeráty

Prodej domu, Týnec

Nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 4 1 se dvorem garáží a zahradou v Týnci Jedná se o krásnou cihlovou stavbu ležící ve velmi klidné a tiché lokalitě Vstup do domečku je velkolepý a vytvář... Cena: 3 800 000 Kč

Prodej domu, Stará Huť

Nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu o velikosti 5 1 s velkou zahradou a garáží těsně před dokončením vnitřních úprav Dům má klasický tvar se sedlovou střechou s keramickou krytinou je cihl... Cena: 3 800 000 Kč
4 750 000 Kč

Kategorie: Reality / Domy na prodej
Nabídka od: Vlastník Město:
Obnoveno: 24.10.2016
Prodejce: Inzerent
ID: 721331

Share Share Share