Prodej pozemku 1.299 m² | spěcháto.cz - bazar, inzerce

Prodej pozemku 1.299 m², foto 1 Reality, Pozemky | spěcháto.cz - bazar, inzerce

Prodám krásný rovinatý pozemek o velikosti 1299 m2 uprostřed čisté přírody s výhledem na lesy a louky. Nachází se 2 km od městečka Sadská ve středních Čechách v osadě Na Zámku.

Dojezdová doba do Prahy na Černý Most přímo z pozemku činí pouhých 25 min. (nájezd na dálnici je cca 4 km od pozemku, les pohlcuje hluk, žádný šum z dálnice slyšet není, je tu klid). Příjezd do osady po nezpevněné komunikaci (1400 m), nicméně celoročně bezproblémově sjízdný.

Na pozemku zavedena elektřina (tzv. „domeček“) a studna. V osadě celoročně žijí lidé, v sezoně k nim přibývají chalupáři. Velmi klidné místo vhodné pro rodinný dům. Pozemek, ač na zcela klidném místě, není úplně na samotě, je obklopen sousedy (sezónní rekreanti).

V osadě je povoleno stavět pouze rekreační objekty, stavba rodinného domu však není dle stavebního úřadu v Sadské překážkou – proto vypracován projekt přímo na míru pro tento pozemek.

Cena pozemku 750 000 Kč. K tomu lze v případě zájmu odprodat již hotový autorizovaný projekt na rodinný domek (viz vizualizace), cena za projekt (k jednání) 70 000 Kč.

Pozemek je geometricky zaměřen a osazen nivelizačními body.

Více informací a obrázků najdete na: https://www.bezrealitky.cz/nemovitosti-byty-domy/287684-nabidka-prodej-pozemku-na-zamku-sadska

Podobné inzeráty

Stavební pozemek u Máchova jezera - St. Splavy

Prodáme stavební pozemek 400m2, se sklepem, tech. podlažím - připraveno pro stavbu. Veškeré inženýrské sítě. Umístění: Konec Starých Splavů, kraj lesa, cca 250m od jezera. Při rychlém jednání sleva. Cena: 600 000 Kč

Prodej pozemku, Pracejovice

Naše kancelář Vám exkluzivně nabízí zprostředkování prodeje stavební parcely a zahrady Na pozemku se nachází objekt k bydlení chata a zděná kůlna Chata je dřevěná se sedlovou střechou o rozměrech... Cena: 600 000 Kč
750 000 Kč

Kategorie: Reality / Pozemky
Město: Sadská
Obnoveno: 20.10.2016
Prodejce: Inzerent
ID: 634272

Share Share Share