Prosvícená mlhová aroma fontána LS-71D15 STANDART | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Prosvícená mlhová aroma fontána LS-71D15 STANDART, foto 1 Dům a zahrada, Dílna | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Esence ze smrkového jehličí zdarma do 15.10.2012 ******************** Dekorativní mlhová aroma fontána se zvýšeným výkonem tvorby mlhy. Mlhovač je osazen 6ti modrými a 6ti červenými LED diodami, které prosvěcují mísu s vodou a mlhou. Mísa je broušená, takže při střídání barev a chvějící se hladině vody vykouzluje nádherný mihotavý efekt. Mísa je zavěšena na kovovém rámu uchyceném na kovovém soklu. Mlhovač vytváří z vody vysokofrekvenčním ultrazvukovým oscilátorem malé kapičky ze směsi vody a případně aromaesence, o průměru asi 1 – 5 mikronů. Na vzduchu, se odpaří a udrží vzduch v místnosti na optimální vlhkosti. Z přístroje vychází jemná a rovnoměrná mlha, která je záporně ionizovaná, což je pro lidské zdraví prospěšné, jelikož kolem nás převažují kladně nabité ionty s nepříznivými vlivy na zdraví člověka. Ultrazvukové aroma zvlhčovače vzduchu jsou ideální do bytů, kanceláří, i dětských pokojů, protože narozdíl od aromalampiček, ve kterých hoří aromatický olej, neprodukují karciogeny, které vznikají spalováním oleje. Ultrazvukem vyrobená pára je zdraví neškodná. Přidáním aromatické esence docílíme příjemné provonění prostoru. Použití eukalyptové esence uvítají postižení nemocemi horních cest dýchacích. Největší výhodou ultrazvukových zvlhčovačů je nejvyšší výkon při nejmenší spotřebě el. energie – pouze 14 W – oproti klasickým parním zvlhčovačům.

Podobné inzeráty

Podpěrka ,,86,, ČSN 25 5548

Podpěrka ,,86,, ČSN 25 5548 Cena: 600 Kč

PRODAM DVERE SOKRATES BILE 80 levé

Prodám dveře SOKRATES 80 leve-1 ks, bílá barva, stáří cca 5let. V dobrém stavu. Původní cena 2.500 Kč, nyní 1.000 Kč. Cena: 600 Kč
565 Kč

Kategorie: Dům a zahrada / Dílna
Město: Česká Lípa
Obnoveno: 18.10.2016
Prodejce: Petr Malý
ID: 148460

Petr Malý
Telefon: 602 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share