× Inzerát není aktivní

Semena paprik | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Nabízím semena 1)masitých červených paprik, 2) červených kapií, 3)semena rajčinových masitých paprik, původní odrůdy, vhodných pro pěstování v našich podmínkách. Lze je pěstovat i ve foliovníku nebo skleníku, čímž se urychlí jejich dozrávání.
Jsou to odrůdy původní, pěstuji je z vlastních semen již 29 let. Pokusím se popsat plod: Tvar klasické papriky, délka plodu je 15-20cm, průměr u stonku je 4-7cm ke špici se zužuje, tlouštka masa je 4-8mm. Kapie má o něco větší průměr u stonku, je dobrá už i jako oranžová. Rajčinové jak napovídá název mají plochý kulatý tvar, velikost 10cm průměr, nejlepší jsou červené. Rodí po celou sezonu, což je od července až do října, pokud je ve skleníku, sklízím ji ještě v listopadu. Chuť je typicky papriková až paprikově sladká a to čím více je vyzrálá. Všechny tři druhy se dají konzumovat jak v zeleném, žlutém, oranžovém a červeném stavu. Nejlepší jsou ale dozrálé-červené a jsou velice dobré na nakládání.
Počet ošetřených semen vždy jednoho druhu v jednom balení je 100ks, cena jednoho balení je 40Kč. Poštovné při převodu na účet je 40Kč, při zaslání na dobírku je 90Kč.

tel: 723322497

Podobné inzeráty

Thuja tuja Tuje Thuje Smaragd-40 super cena !!

Thuje na živý plot !!

THUJA OCCIDENTALIS SMARAGD

Thuje májí výšku do 28-40cm, ( Míra v cm je uvedena bez květináčku). Je bezpochyb nejoblíbenější druh pro živé ploty. Vyznačuje stálým růstem. N...
Cena: 33 Kč

Menší pokojové květiny

Prodám menší pokojové květiny - levně.
1.Tchýnin jazyk výš.45cm - cena 80,-Kč/ks
2.Pryšec - cena 40,-Kč/ks
3.Rozmarýna - bylinka a voňavá květina - cena 40,-Kč/ks
4.Juka výš.25cm - cena 40,-Kč/ks
...
Cena: 40 Kč
40 Kč

Kategorie: Dům a zahrada / Zahrada, zahradní příslušenství / Osivo a plodiny
Město: Příbram
Obnoveno: 29.11.2016
Prodejce: J.Kymla
ID: 742305

J.Kymla
Share Share Share