Více mlíčka, žádné bolesti bříška! Emulips anýz | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Více mlíčka, žádné bolesti bříška! Emulips anýz, foto 1 Pro děti, Zdraví a hygiena | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Milé maminky, chcete podpořit tvorbu mlíčka a přitom hubnout? Trápí Vaše miminko bolesti bříška a nadýmání?
Začněte užívat Emulips anýz, čistě přírodní bylinný produkt české výroby, zcela bez chemie a nežádoucích vedlejších účinků!

Emulips podporuje tvorbu mateřského mléka, dodává více vitamínů a díky látkám působícím na trávení spolu s anýzkem nebude pak Vaše miminko trápit bolesti bříška a nadýmání.
Pomáhá také při potížích s pálením žáhy, nadýmáním nebo vyprazdňováním. Navíc také upravuje tělesnou váhu, pomůže Vám tak zbavit se kilogramů, které Vám zůstaly po porodu navíc. Přirozeně a zdravě!

Osobně mám vyzkoušeno! Sama jsem Emulips také užívala po narození našich dvojčátek a výborně prospívali. Při první dcerce jsem měla mléka málo, měla jsem problémy s kojením a musela jsem dokrmovat. Kluky jsem kojila celých 10 měsíců, až se sami odstavili. Mnohem méně trpěli na bolesti bříška a já se lehce dostala na původní váhu, co jsem měla před porodem. Zhubla jsem 8 kg. A stále hubnu dále!

Balení obsanuje 100 dávek (50ml). Nyní novinka - Emulips anýz XXL (30 dávek zdarma) 750 kč.

Poštovné zdarma. Poradenství je samozřejmostí.
Petra Strmisková

Podobné inzeráty

Pohodové kojení a zdravé hubnutí s Emulipsem anýz

Maminky, pojďte podpořit kojení Vašeho miminka, zabránit, aby jej bolelo bříško a trápilo jej nadýmání a ještě se zbavte kilogranů nabraných v těhotenství. Bez chemie a nežádoucích vedlejších účinků. ... Cena: 375 Kč

Emulips - pro těhulky i kojící maminky

Milé maminky, trápí Vás v těhotenství tak jako mě nevolnosti, pálení žáhy nebo potíže s vyprazdňováním? Chcete omezit svůj váhový nárust a přitom podpořit prospívání Vašeho očekávaného miminka?

Neb...
Cena: 375 Kč
375 Kč

Kategorie: Pro děti / Zdraví a hygiena
Město: Hodonín
Obnoveno: 2.8.2016
Prodejce: Petra Strmisková
ID: 19664

Petra Strmisková
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share