♥PRACUJTE Z DOMOVA♥ŽÁDNÉ VSTUPNÍ POPLATKY♥ | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

♥PRACUJTE Z DOMOVA♥ŽÁDNÉ VSTUPNÍ POPLATKY♥, foto 1 Nabídka práce, Hostesky a promotéři | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

nehledejte dál, ideální práce na doma je tu! Nabízím spolupráci se společností Essens, která se zabývá výrobou a distribucí kvalitních parfémů, kosmetiky a potravinových doplňků za bezkonkurenční ceny! Žádné vstupní nebo obnovovací poplatky, žádné povinné odběry - nemáte co ztratit, můžete jen získat! Nejste prodejní typ? Nevadí, i tak si můžete hezky přivydělat! Další informace Vám ráda zašlu mailem!

Podobné inzeráty

Čekáte, že se o vás postará stát? Nebo že se najde bohatá tetička, která nemá jiného dědice? Nebo chcete svou budoucnost řídit vy?

Zapojte se do mého týmu. Věnujte práci několik chvil denně u pc a dostaňte se na do 4 měsíců na 10 000,- Kč měsíčně, nebo i více. Příští rok už nebudete muset řešit, jestli pojedete na dovolenou nebo ... Cena: Zdarma
Zdarma

Kategorie: Nabídka práce / Hostesky a promotéři
Město: Praha
Obnoveno: 3.6.2021
Prodejce: Alena Lopatová
ID: 74134

Alena Lopatová
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share