Vážení uživatelé,
ke dni 01. 03. 2024 bude ukončen provoz portálu spechato.cz. Od tohoto data nebude možné vkládat nové inzeráty ani stávající inzeráty zvýrazňovat, inzeráty zveřejněné před tímto datem však budou zveřejněné po dalších 30 dnů.

Po uplynutí 30 dnů ode dne 01. 03. 2024 bude stránka spechato.cz nevratně smazána, a to včetně všech inzerátů, osobních údajů uživatelů poskytnutých portálu v souvislosti s registracemi uživatelských účtů a případných záloh těchto údajů.

Děkujeme za pochopení

3x Timur a jeho parta | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

3x  Timur a jeho parta, foto 1 Hobby, volný čas, Knihy | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Prodám (i jednotlivě) tři vydání knihy "Timur a jeho parta".
1. Arkadij Gajdar "Timur a jeho parta", ilustroval Vl. Fuka, vydalo SNDK v Praze roku 1951. Pěkný, nepoškozený stav 95 stran.
2. Arkadij Gajdar "Timur a jeho parta", il. Zdeněk Kudělka, 75 stran + 7 celostránkových černobílých a barevných ilustrací. Pěkným, nepoškozený stav. vydalo SNDK roku 1952
3. Arkadij Gajdar "Timur a jeho parta", il. Kamil Lhoták, Vydalo Lidové nakl. v Praze roku 1975 v edici KMČ, pěkný, nepoškozený stav, 104 stran.
Nabídněte. Jarka Rodová

Podobné inzeráty

Malin na pustém ostrově

Prodám knihu pro děti (pro začínající čtenáře) "Malin na pustém ostrově". Knihu napsal Hans Peterson a ilustroval Jiří Fixl. Vydalo nakl.Albatros v Praze roku 1982 v edici První čtení. 1.vydání. Má dv... Cena: Cena dohodou

O zakleté žábě

Prodám knihu slovenských lidových pohádek v češtině "O zakleté žábě". Knihu napsal Ondrej Sliacky a ilustroval Lumír Ševčík. Vydala nakl. Albatros v Praze roku 1985 v edici První čtení. 1.vydání. Kni... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategorie: Hobby, volný čas / Knihy
Město: České Budějovice
Obnoveno: 8.1.2024
Prodejce: Jarka
ID: 2150151

Jarka
Telefon: 606 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share