6x sešitové pohádky: Popelka, Zlatá rybka,Dvanáctihlavý drak....... | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

6x sešitové pohádky: Popelka, Zlatá rybka,Dvanáctihlavý drak......., foto 1 Hobby, volný čas, Knihy | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Prodám (i jednotlivě) 6x sešitové pohádky:Všechny jsou tištěny na tvrdém papíře. Všechny jsou v perfektním, nepoškozeném stavu.
1. Popelka a skleněný střevíček, Princ Chocholouš - napsal Charles Perrault, il. Jan Kudláček, vydalo SNDK v edici Korálky-pro malé čtenáře, sv.34 v Praze roku 1965. 1.vydání, 32 stran.
2. Drak dvanáctihlavý, Hrnečku vař. - napsal K.J.Erben, il.J.Klimentievová, vydalo SNDK v edici Korálky-pro malé děti, sv.37, v Praze roku 1964. 32 stran. 1.vydání.
3. Dobrodružství na verandě - napsal L.Langpaul a ilustr. Zd.Krejčová. Vydalo nakl..Panorama v Praze roku 1979 , sv.55.1.vydání, 34 stran.
4.Kamarád z planety Haf - napsal Sv.HrnČíř a il. Eva Průšková, Vydalo nakl. Panorama v Praze roku 1982, sv.78. 1.vydání.
5.Jak jsme dělali ohňostroj - napsal V.Steklač a ilustroval Adolf Born, Vydalo nakl. Fénix v edici Bořík a spol. v Praze roku 1991 64 stran.
6. Zlatá rybka - napsal A.N.Anafansjev, přeložil P.Voskovec, ilustr.J.Vodrážka. Vydalo nakl. Mladá léta v edici nejhezčí pohádky v roce 1959.
Nabídněte. Jarka Rodová

Podobné inzeráty

Malin na pustém ostrově

Prodám knihu pro děti (pro začínající čtenáře) "Malin na pustém ostrově". Knihu napsal Hans Peterson a ilustroval Jiří Fixl. Vydalo nakl.Albatros v Praze roku 1982 v edici První čtení. 1.vydání. Má dv... Cena: Cena dohodou

O zakleté žábě

Prodám knihu slovenských lidových pohádek v češtině "O zakleté žábě". Knihu napsal Ondrej Sliacky a ilustroval Lumír Ševčík. Vydala nakl. Albatros v Praze roku 1985 v edici První čtení. 1.vydání. Kni... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategorie: Hobby, volný čas / Knihy
Město: České Budějovice
Obnoveno: 3.10.2023
Prodejce: Jarka
ID: 2211881

Jarka
Telefon: 606 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share