× Inzerát není aktivní

702 Lednice kombinovaná MIELE KFN 29132D ws NOFROST A++ | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

702 Lednice kombinovaná MIELE KFN 29132D ws NOFROST A++, foto 1 Bílé zboží, Chladničky a mrazáky | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma
Už nikdy nebudete muset ručně odmrazovat mrazák! Pomocí moderní technologie Frost Free (NOFROST) se již nikdy nesetkáte se situací, že byste mrazák odmrazovali ručně, jako tomu bylo po staru. Nenámrazová technologie se postará o to, že se tato námraza nevytvoří, díky tomu bude mraznička podávat stále stejný výkon a navíc v ní budete mít více místa na uložení potravin, jelikož balení k sobě nebudou přimrzat.

Energetická třída A++. Displej. Nastavení a zobrazení teploty v chladnici a v mrazáku na displeji. 2 regulační termostaty (jeden pro nastavení teploty v chladnici, druhý pro nastavení teploty v mrazáku, chladnici můžete např. před odjezdem na dovolenou úplně vypnout a mrazák mrazí dál, nebo používáte pouze chladnici nebo pouze mrazák). Objem chladnice 243 litrů - automatické odtávání, skleněné regálky, ventilátor, LED osvětlení. Objem mrazáku 95 litrů - 3 celoplastové šuplíky, systém mrazení NOFROST s vnitřním ventilátorem cirkulace vzduchu. Funkce supermrazení. Světelný a zvukový alarm. Možná záměna dveří na opačné otevírání. Hloubka 66 cm. Šířka 59,7 cm. Výška 201,5 cm. Hmotnost 70 kg.

Lednice v TOP stavu. Použitá. Čistá. Plně funkční. Předvedu.

Možno dovézt nebo zaslat.

13 990 Kč

Kategorie: Elektronika / Bílé zboží / Chladničky a mrazáky
Město: Jičín
Přidáno: 29.11.2023
Prodejce: Prodávající
ID: 2437504

Prodávající
Share Share Share