Vážení uživatelé,
ke dni 01. 03. 2024 bude ukončen provoz portálu spechato.cz. Od tohoto data nebude možné vkládat nové inzeráty ani stávající inzeráty zvýrazňovat, inzeráty zveřejněné před tímto datem však budou zveřejněné po dalších 30 dnů.

Po uplynutí 30 dnů ode dne 01. 03. 2024 bude stránka spechato.cz nevratně smazána, a to včetně všech inzerátů, osobních údajů uživatelů poskytnutých portálu v souvislosti s registracemi uživatelských účtů a případných záloh těchto údajů.

Děkujeme za pochopení

× Inzerát není aktivní

7x kniha od Roberta Fulghuma - beletrie | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

7x kniha od Roberta Fulghuma - beletrie, foto 1 Hobby, volný čas, Knihy | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Prodám knihy (7 kusů, ale i jednotlivě) od amerického spisovatele Roberta Fulghuma a to: "Ach jo", "Možná, možná, ne", "Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučit v mateřské školce", Už hořela, když jsem si do ní lehal", "Opravdová láska", "Od začátku do konce-Naše životní rituály" a sedmá kniha je od spisovatele syna Huntera S.Fulghuma pod názvem "Jaký otec, takový syn". Knihy vyšly v nakl. Odeon a Argo v letech 1991 - 1993. Jsou v perfektním, nepoškozeném stavu i s obalem. Jsou jako nové, vhodné i jako pěkný dárek.
Nabídněte. J.Rodová

Podobné inzeráty

Malin na pustém ostrově

Prodám knihu pro děti (pro začínající čtenáře) "Malin na pustém ostrově". Knihu napsal Hans Peterson a ilustroval Jiří Fixl. Vydalo nakl.Albatros v Praze roku 1982 v edici První čtení. 1.vydání. Má dv... Cena: Cena dohodou

O zakleté žábě

Prodám knihu slovenských lidových pohádek v češtině "O zakleté žábě". Knihu napsal Ondrej Sliacky a ilustroval Lumír Ševčík. Vydala nakl. Albatros v Praze roku 1985 v edici První čtení. 1.vydání. Kni... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategorie: Hobby, volný čas / Knihy
Město: České Budějovice
Obnoveno: 4.1.2024
Prodejce: Jarka
ID: 2430170

Jarka
Share Share Share