× Inzerát není aktivní

AKCE: Kouzelný (zázračný) živý plot - Jilm sibiřský - bezkonkurenční cena! | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

AKCE: Kouzelný (zázračný) živý plot - Jilm sibiřský - bezkonkurenční cena!, foto 1 Zahrada, zahradní příslušenství, Osivo a plodiny | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Prodáváme velice levně 2 roky staré sazenice (Jilm sibiřský) novinku na trhu KOUZELNÝ – neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot za nejnižší cenu na trhu – pouze 13Kč za rostlinu!!! Při objednávce nad 500ks cena 12Kč. Při větším odběru cena individuální. V prvním roce vyroste až do výšky 1,2 - 1,8m!!! a ve druhém roce se z něj stane plnohodnotný, hustý živý plot. Tento kouzelný živý plot je ideální pro rychlé a efektivní vypěstování vašeho soukromí nebo zakrytí vašeho domu. Jedná se o opadavou rostlinu, vytvářející hustý, živý, zelený plot s malými lesklými listy.
Hlavní výhody: mimořádně rychlý růst (až 3 metry za 2 roky), nenáročný na půdu a ošetřování, výborná ochrana proti prachu, ideální na zastínění a odizolování hluku, je bez pylu, odolný a chemicky ošetřen proti nemocem a plísním, 100% úspěšnost ujmutí v jakékoli půdě, rostlina výborně snáší stříhání, takže je možné snadno regulovat její tvar.
Výsadba plotu je nejvhodnější v jarním termínu od března do června a v podzimním termínu v říjnu a listopadu. Doporučená výsadba 6-8 rostlin na běžný metr. Dodány jsou dva roky staré rostliny s dobře založeným kořenovým systémem a zastřižené pro ideální růst.
Bezkonkurenční cena – pouze 13Kč za rostlinu. Možnost zaslání přes PPL. Levněji nikde neseženete!!!

Podobné inzeráty

Brambory na uskladnění

Prodám brambory na uskladnění . Adéla. Pytel 25 kilo/400 Kč. Kilo 16 Kč.
Pouze osobní odběr.
Všeliby, Studnice u Náchoda.
Cena: 16 Kč

AKCE: Kouzelný (zázračný) živý plot - Jilm sibiřský - bezkonkurenční cena!

Prodáváme velice levně 2 roky staré sazenice (Jilm sibiřský) novinku na trhu KOUZELNÝ – neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot za nejnižší cenu na trhu – pouze 13Kč za rostlinu!!! Při objednávce nad 5... Cena: 13 Kč
13 Kč

Kategorie: Dům a zahrada / Zahrada, zahradní příslušenství / Osivo a plodiny
Město: Semily
Přidáno: 5.10.2023
Prodejce: Přemysl Šulc
ID: 2432510

Přemysl Šulc
Share Share Share