× Inzerát není aktivní

AKompas Brno Bechtěrev rehabilitační cvičení pro bechtěreviky | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

AKompas Brno Bechtěrev rehabilitační cvičení pro bechtěreviky, foto 1 Obchod a služby, Kurzy a školení | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

AKompas Brno Vám nabízí skupinové rehabilitační cvičení pro bechtěreviky v centru Brna pod odborným vedením fyzioterapeutky nebo rehabilitační sestry. U Bechtěrevovi nemoci stále platí, že ať již bechtěrevikovi byl lékařem revmatologem nasazen jakýkoliv v této chvíli známý způsob léčby, trvalé speciální cvičení pro bechtěreviky ve správném provedení i intenzitě je zcela nenahraditelnou součástí této léčby. Cvičení, které Vám nabízíme, probíhají v malých skupinách a jen na rehabilitacích, které již mají zkušenosti s cvičením pro Bechtěreviky. Cvičení je určeno pro ty pacienty s Běchtěrevovou nemocí, kteří již vyčerpali individuální cvičení, které předepsal lékař revmatolog ( hrazené pojišťovnou ) a kteří si chtějí sami dále cvičení platit, aby si mohli cviky opakovat, seznámit se s dalšími novými cviky nebo si i vyměnit zkušenosti se cvičením s ostatními bechtěreviky. Každá fyzioterapeutka nebo rehabilitační sestra má jiný pohled na cvičení pro bechtěreviky a klade jiný důkaz na způsob provedení jednotlivých cviků i výběr těchto cviků. Proto budeme nabídku cvičení v Brně pro Vás postupně rozšiřovat. Aktuální volné termíny a místa cvičení Vám zdělíme telefonicky. Nemusíte platit za volání. Zašlete Váš tel. emailem nebo v SMS a my nejpozději za 12 hodin zavoláme Vám pondělí až neděle 9,00- 21,00hod. Cena za hodinu cvičení je 60kč až 100kč v závislosti na velikosti cvičící skupiny a na tom, kde cvičení probíhá. Těšíme se na cvičení s Vámi!

Podobné inzeráty

Doučování, kurzy

Nabízím doučování angličtiny, češtiny a matematiky pro děti prvního stupně ZŠ a také kurzy angličtiny pro skupiny či jednotlivce.
Doučování
- Bude probíhat v odpoledních hodinách Vámi určeného data ...
Cena: 120 Kč
100 Kč

Kategorie: Obchod a služby / Kurzy a školení
Město: Brno
Obnoveno: 28.3.2017
Prodejce: AKompas s.r.o.
ID: 105259

AKompas s.r.o.
Share Share Share