ASISTENT/KA VEDENÍ SPOLEČNOSTI (Office manager). | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

ASISTENT/KA VEDENÍ SPOLEČNOSTI (Office manager)., foto 1 Obchod a služby, Prodej zboží | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Hledáme posilu do týmu! Máte dobré organizační a komunikační schopnosti? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Zázemí silné a stabilní společnosti s ekologickým zaměřením hledá novou posilu na pozici ASISTENT/KA VEDENÍ SPOLEČNOSTI (Office manager).

Pracovní náplň:
• administrativní a organizační podpora vedení společnosti
• organizace a telefonické zajišťování schůzek a porad
• zajištění chodu kanceláře
• základní operace s účetními doklady a evidence
• zajištění objednávek materiálu
• evidence nákladů společnosti
• evidence skladu

Co požadujeme?
• praxi na obdobné pozici
• dobrá znalost MS Office
• výborná znalost českého jazyka
• středně pokročilá znalost anglického jazyka slovem i písmem
• organizační a komunikační schopnosti
• samostatnost, pečlivost, spolehlivost, smysl pro pořádek
• profesionální vystupování

Co nabízíme?
• dobré platové ohodnocení
• 25 dní dovolené
• fixní pracovní doba
• pracovní doba 25 hodin týdně / výhledově 40 hodin
• příjemné pracovní prostředí v české firmě
• telefon
• nástup možný ihned