Americká lednice SAMSUNG RS21DJSM NOFROST | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Americká lednice SAMSUNG RS21DJSM NOFROST, foto 1 Bílé zboží, Chladničky a mrazáky | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarmaUž nikdy nebudete muset ručně odmrazovat mrazák! Pomocí moderní technologie Frost Free (NOFROST) se již nikdy nesetkáte se situací, že byste mrazák odmrazovali ručně, jako tomu bylo po staru. Nenámrazová technologie se postará o to, že se tato námraza nevytvoří, díky tomu bude mraznička podávat stále stejný výkon a navíc v ní budete mít více místa na uložení potravin, jelikož balení k sobě nebudou přimrzat.

Dveře a boky stříbrné. Na dveřích displej k nastavaní a zobrazení vnitřní teploty. Výrobník ledu s připojením na vodu. Objem chladnice 346 litrů - automatické odtávání. Objem mrazáku 186 litrů - systém mrazení NOFROST bez ručního odmrazování. Hloubka 67 cm. Šířka 91 cm. Výška 176 cm.

ČESKÝ NÁVOD K OBSLUZE ZDE: https://najdinavod.cz/navod-na-samsung-rs21djsm/download/

Použitá. Čistá. Plně funkční. Předvedu.

Podobné inzeráty

Prosklená lednice chladnice vitrína HELKAMA.Značková dvoudveřová prosklená chladnice. Velká chladící schopnost - rychle vychladí celý prostor. Objem asi 360 litrů. Vnitřní osvětlení s vypínačem. Chlazení dynamické - vnitřní ventilátor (dá ...
Cena: 9 990 Kč
Zdarma

Kategorie: Elektronika / Bílé zboží / Chladničky a mrazáky
Město: Jičín
Přidáno: 13.5.2022
Prodejce: Prodávající
ID: 2176203

Prodávající
Telefon: 777 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share