× Inzerát není aktivní

Apartmány ANITA *** SRIMA u VODICE, Chorvatsko | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Apartmány ANITA *** SRIMA u VODICE, Chorvatsko, foto 1 Obchod a služby, Ubytování, hotely | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Ubytování:
ANITA *** klimatizované apartmány pro 2 – 5 osob se nacházi jen 25-30 m od pláže. Mají vybavenou kuchyň s mikrovlnou troubou, koupelnu a wc, TV SAT, wi-fi, terasu. Parkování ve dvoře a venkovní grill k disposici.

Poloha:
Srima jako tehdy ještě vesnice existovala již ve středověku, ale obyvatelé ve strachu před Turky utekli na nedaleký ostrov Prvić a založili osadu Šepurine. Po skončení tohoto nebezpečí koncem 17. století se vrátili do Srimy. Dneska je to malebné turistické městečko známé svými oblázkovými plážemi. Je spojena s Vodicemi a kolem 10 km vzdálená od Šibeniku. Srima svými pozvolnými plážemi přitahuje milovníky klidu a odpočinku v malém, typický dalmatinském městečku.
Pláž:
Oblázková, pozvolné a vhodná pro dětí.

Okolí:
Díky blízkosti Vodic, velkého turistického centra, ve kterém zábava nikdy nekončí, a Šibeniku, centru celého kraje, přitahuje hosty, kteří si chtějí aktivně užívat svou dovolenou. Doporučujeme navštívit kostelík zasvěcený panně Marii – kopeček nad Srimou s krásným výhledem na Srimu. A také Prvić - ostrov naproti Srimě – slunečné pláže a kamenné domy přímo na pobřeží.
CA Dalmacijatour

Podobné inzeráty

499 Kč

Kategorie: Obchod a služby / Ubytování, hotely
Město: Praha 14
Obnoveno: 26.8.2016
Prodejce: Dalmacijatour
ID: 1436212

Dalmacijatour
Share Share Share