× Inzerát není aktivní

Apartmány DANI**** Poreč - Istrie - Chorvatsko | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Apartmány DANI**** Poreč - Istrie - Chorvatsko, foto 1 Obchod a služby, Ubytování, hotely | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Ubytování:
Apartmány CV **** se nachází ve vilové čtvrti Poreče, jen 300 m od moře. Velikost 60 m 2, mají dvě samostatné dvoulůžkové ložnice, obývák, SAT TV, koupelnu wc se sprchovým koutem a bidé, klimatizaci, wi-fi, vybavenou kuchyň, kavovar, mikrovlnou troubu, terasu s posezením velikosti 10 m 2 s nadstžešením, a k disposici je i venkovní posezení na zahradě.

Poloha:
Dům CV **** najdeme ve vilové čtvrti Poreče s názvem Špadići, do centra města je to jen 800 m.

Okolí:
Poreč je největší a nejnavštěvovanější turistická destinace na Chorvatské části Jadranu. Mírné podnebí, bohatá vegetace, především borové porosty umožňují přijemnou dovolenu. Zároveň Poreč nabízí velké množství sportovních aktivit s možnosti půjčit si sportovní potřeby a vybavení pro nejrůznější sporty a to nejen na vodě. Místní speleologická společnost organizuje výlety do některé z jeskyň v blízkém okolí.

Zajimavosti:
Nejznámější historická památka Poreče je Eufraziova bazilika, zapsaná v seznamu světového kulturního dědictví organizace UNESCO.Ve starém jádru Poreče se do dnešních dnů dochovala římská městská struktura se dvěma klasickými osami - cardem a decumanem, dále pozůstatky fóra (dnes náměstí Marafor) se zbytky Neptunova a Martova chrámu z 2. stol.

Stravování:
Vlastní.

Pláže:
Oblázkové, místy skalnaté.

Typ ubytování:
A ) Apartmán pro 4 osoby ( 2 x samostatná dvou - lůžková ložnice ), obývák, kuchyň, klimatizace, TV SAT, Wi-Fi, koupelná a wc, terasa s posezením.
B ) Apartmán pro 5 osob ( 2 x samostatná dvou - lůžková ložnice ), lůžko v obýváků, kuchyň, klimatizace, TV SAT, Wi-Fi, koupelná a wc, terasa s posezením.

Podobné inzeráty

Jičín, bydlení v centru za 3000 Kč

Řidič skupina B - Jičín,hledám jezďení na odpoledne,možno i přes noc,nebo víkendy..Dlouholetá zkušenosti,jezdím bez nehod,spolehlivost. Cena: 3 000 Kč
2 599 Kč

Kategorie: Obchod a služby / Ubytování, hotely
Město: Praha 14
Obnoveno: 26.8.2016
Prodejce: Dalmacijatour
ID: 810524

Dalmacijatour
Share Share Share