Apartmány Uhříněves v Praze příjme recepční | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Apartmány Uhříněves v Praze příjme recepční , foto 1 Nabídka práce, Hotelnictví a gastronomie | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Apartmány Uhříněves v Praze příjme recepční jedna se i o úklid pokojů a obsluha baru dobré platové ohodnocení plat od 16000 Kč až 22000 Kč nepožadujeme znalost jazyku naše klientela je Česka pracuje se na smění dlouhý a krátký týden prosím volejte na SMS A EMAIL NEBERU ZŘETEL vice na telefonu +420 736 732 985

Podobné inzeráty

Kuchařka MŠ

Kuchařka s více než 30.letou praxí hledá práci v kuchyni MŠ, ZŠ...Za všechny nabídky děkuji (732264255) Cena: 0 Kč

Recepční, Kuchař/ka, Číšník/servírka

Náplň práce
RECEPČNÍ:
CO U NÁS BUDETE DĚLAT?
- Budete se podílet na chodu recepce a přispívat k zajištění vysoké kvality našich služeb
- Uvítáte hosty hotelu, zajistíte vše, co souvisí s jejich př...
Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategorie: Nabídka práce / Hotelnictví a gastronomie
Typ pracovního poměru: HPP
Typ smlouvy: Částečný úvazek Město: Praha 22
Přidáno: 1.5.2021
Prodejce: Rousek
ID: 2054987

Rousek
Telefon: 736 XXX Ukázat celé