× Inzerát není aktivní

Apartmány pro 2-4 osoby MILA ***+ Sveti Filip i Jakov, Chorvatsko, od CA Dalmacijatour | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Apartmány pro 2-4 osoby MILA ***+ Sveti Filip i Jakov, Chorvatsko, od CA Dalmacijatour, foto 1 Obchod a služby, Ubytování, hotely | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Ubytování:
Apartmány MILA ***+ se nachází asi 250 m od moře v klidné části městečka Sv. Filip i Jakov, 300 m od centra. Studia a apartmány jsou vybavené ložnici, kuchyní, koupelnou a wc, balkonem, TV SAT. Místo na parkování a venkovní grill, venkovní sprcha a kulečník jsou k disposici. Na vyžádání povoleni domácí mazlíčci.

Poloha:
Sv. Filip i Jakov je klidnější letovisko, 3 km severozápadně od Biogradu na moru. Původně gotický kostel sv. Filipa a Jakuba (Sveti Filip i Jakov) byl v 18. stol. barokně přestavěn a zasvěcen sv. Michalovi. Raně románský kostelík sv. Rocha severovýchodně od obce. Jachting, windsurfing, plážový volejbal, tenis, stolní tenis, hřiště pro míčové hry.
Stravování:
Vlastní.

Pláže:
Oblázkové a písečné - pozvolné a vhodné pro rodiny s dětmi.

Typy ubytování:
A ) Studio pro 2 osoby: 2 lůžková ložnice v rámci kuchyně, koupelná a wc, balkon, TV SAT, wi fi internet.
B ) Studio pro 3 osoby: 3 lůžková ložnice v rámci kuchyně, koupelná a wc, balkon, TV SAT, wi fi internet.
C ) Apartmán pro 3 osoby: 2 lůžková samostatná ložnice, 1 x lůžko v obyváku, kuchyň, koupelná a wc, balkon, TV SAT, wi fi internet.
D ) Apartmán pro 4 osoby: 2 lůžková samostatná ložnice, 2 x lůžko v obyváku, kuchyň, koupelná a wc, balkon, TV SAT, wi fi internet.
CA Dalmacijatour

Podobné inzeráty

399 Kč

Kategorie: Obchod a služby / Ubytování, hotely
Město: Praha 14
Obnoveno: 26.8.2016
Prodejce: info@dalmacijatour.cz
ID: 1542786

info@dalmacijatour.cz
Share Share Share