Barevná fotografie, Fotografie na malý formát | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Barevná fotografie, Fotografie na malý formát, foto 1 Hobby, volný čas, Knihy | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Prodám dvě starší knihy ohledně fotografování: "Fotografie na malý formát" a "Barevná fotografie".
Fotografie na malý formát napsal E.Hruška a vydalo SNTL v Praze roku 1972 v edici Chemická literatura. 2. přepracované vydání. Kniha je v perfektním, nepoškozeném stavu a má 224 stran, 162 obrázků, 12 tabulek a 7 vlepených příloh. Publikace je určena široké fotografické veřejnosti. Má tyto části: Optická část přístroje, Mechanická část přístroje, Vlastnosti negativního materiálu, Tecjnika snímku, Pozitivní proces.
Barevná fotografie- Napsali Jan Šmok, J.Pecák, a P.Tausk. Vydalo STN v Praze roku 1975. Publikace je určena všem zájemcům o batervnou fotografii. Je v perfektním, nepoškozeném stavu a má 280 stran, 155 obrázků, 5 tabulek 1.vydání.Má např. tyto části: Barevné vnímání, Vznik barev.fotogr. snímku, Příčiny barev.deformací, CHemie barev.fotografie, Barevné inverzní materiály,...........atd.)
Nabídněte. Jarka Rodová

Podobné inzeráty

Malin na pustém ostrově

Prodám knihu pro děti (pro začínající čtenáře) "Malin na pustém ostrově". Knihu napsal Hans Peterson a ilustroval Jiří Fixl. Vydalo nakl.Albatros v Praze roku 1982 v edici První čtení. 1.vydání. Má dv... Cena: Cena dohodou

O zakleté žábě

Prodám knihu slovenských lidových pohádek v češtině "O zakleté žábě". Knihu napsal Ondrej Sliacky a ilustroval Lumír Ševčík. Vydala nakl. Albatros v Praze roku 1985 v edici První čtení. 1.vydání. Kni... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategorie: Hobby, volný čas / Knihy
Město: České Budějovice
Obnoveno: 28.11.2023
Prodejce: Jarka
ID: 2300168

Jarka
Telefon: 606 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share