Vážení uživatelé,
ke dni 01. 03. 2024 bude ukončen provoz portálu spechato.cz. Od tohoto data nebude možné vkládat nové inzeráty ani stávající inzeráty zvýrazňovat, inzeráty zveřejněné před tímto datem však budou zveřejněné po dalších 30 dnů.

Po uplynutí 30 dnů ode dne 01. 03. 2024 bude stránka spechato.cz nevratně smazána, a to včetně všech inzerátů, osobních údajů uživatelů poskytnutých portálu v souvislosti s registracemi uživatelských účtů a případných záloh těchto údajů.

Děkujeme za pochopení

Bez zpátečního lístku | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Bez zpátečního lístku, foto 1 Hobby, volný čas, Knihy | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Prodám román francouzského spisovatele "Bez zpátečního lístku". Knihu napsal Didier van Cauwelaert a vydalo nakl. Orbis v edici Francouzská knihovna, sv.37. v Praze roku 1996. Tragikomický příběh o mladém sirotku Azizi, který je vychován pod falešnými doklady mezi cikány jako marocký občan.Náhodou je zadržen policií a je deportován do své údajné vymyšlené vlasti. Jeho hledání vymyšleného a dokonce neexistujícího rodiště se stává poutí plné dobrodružství i humorných situací.....Kniha se stala nejprodávanějším knižním titulem roku a získala prestižní cenu. Kniha je v perfektním,nepoškozeném stavu i s obalem a má 135 stran. Je jako nová, vhodná i jako pěkný dárek.
Nabídněte. Jarka Rodová

Podobné inzeráty

Malin na pustém ostrově

Prodám knihu pro děti (pro začínající čtenáře) "Malin na pustém ostrově". Knihu napsal Hans Peterson a ilustroval Jiří Fixl. Vydalo nakl.Albatros v Praze roku 1982 v edici První čtení. 1.vydání. Má dv... Cena: Cena dohodou

O zakleté žábě

Prodám knihu slovenských lidových pohádek v češtině "O zakleté žábě". Knihu napsal Ondrej Sliacky a ilustroval Lumír Ševčík. Vydala nakl. Albatros v Praze roku 1985 v edici První čtení. 1.vydání. Kni... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategorie: Hobby, volný čas / Knihy
Město: České Budějovice
Obnoveno: 9.1.2024
Prodejce: jarka
ID: 2011503

jarka
Telefon: 606 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share