Běžecký pás, (trenažér) Alpitrack (Alpinning) 1 - 10 ks | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Běžecký pás, (trenažér) Alpitrack (Alpinning) 1 - 10 ks, foto 1 Sport a příslušenství, Posilování a Fitness | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Dobrý den,

na prodej běžecký pás (trenažér) ALPITRACK (Alpinning 1 - 10 ks.

Svoukonstrukcí a jednoduchostí je vhodný i do rehablitačního centra.

Disponuje elektronickým displejem, který snímá srdeční frekvenci z rukojetí. Dále monitoruje ušlou vzdálenost, okamžitou rychlost chůze, obecný čas, aktuální čas chůze, počet spálených kalorií.

1.Dva setrvačníky zabezpečují plynulý chod pásu a rovnoměrné rozložení sil u brzdného systému. Vodící válce jsou uloženy v zapouzdřených vysokorychlostních ložiscích, které jsou prachu, potu a vodě odolné. V levém setrvačníku je vsazený snímač, který slouží jako senzor pro vyhodnocování většiny funkcí.

2.Jeho dvě kolečka umožňují snadný přesun.

3.Díky nastavitelnému sklonu trenažéru ALPITRACK a to ve třech polohách je možné simulovat chůzi jak po rovině, tak do prudkého kopce, kdy po celou dobu chůze můžete měnit ještě zátěž pomocí brzdného systému.

4.ALPITRACK je vyráběn v České Republice!!!

5.ALPITRACK je vyráběn dle ČSN norem a má ISO 9001

6.Výška: 1,70 cm, Šířka: 85 cm, Délka v rozloženém stavu: 155 cm, Váha: 75 kg, Čistá délka pásu: 140 cm, Čistá šířka pásu: 50 cm, Nosnost: 170 kg

Původní cena: 28 000 Kč
Prodám za 11 999 Kč / KS
1 - 15 Ks

Možnost i zapůjčení - dohodou.

Dovoz, zaslání po dohodě.

1.PŘIROZENÝ POHYB
Pohyb vykonávaný na mechanickém pásu Alpitrack je přímo vyvozen z chůze, tzn. jedná se pohybovou strukturu tělu vlastní, přirozenou. Není třeba se učit novým věcem, chůzi zvládne každý.

2.ZAPOJENÍ CELÉHO TĚLA
Při chůzi nebo běhu se zapojuje většina svalových skupin těla – na rozdíl např. od jízdy na kole. Výrazně pracuje také oběhový a respirační systém.

3.VÝRAZNÝ VÝDEJ ENERGIE
Zapojením celého těla včetně oběhového a respiračního systému dosahuje celkový energetický výdej během lekce Alpinningu kolem 1230 – 1340 kJ i více.

4.REDUKCE VÁHY
Pravidelným energetickým výdejem za určitých podmínek, lze dosáhnout redukce tuků v těle a tím i redukci tělesné váhy. Tuky se spalují za přítomnosti kyslíku (aerobní cvičení – Alpinning) a nejefektivnější spalování nastává přibližně mezi 30 – 60 min. aerobní aktivity.

5.CELKOVÝ PŘÍNOS PRO TĚLO
Při opakované aerobní činnosti se zvyšuje kapacita plic a plicní ventilace (menší zadýchávání), snižuje tlak krve a zefektivňuje práce srdce. Zlepšuje se pokožka, celková kondice a psychika.

6.PSYCHICKÁ VYROVNANOST
Pravidelné cvičení vyplavuje tzv. hormony štěstí – endorfiny, což navozuje příjemné pocity a odbourává stres.

Podobné inzeráty

✔️Běžecký pás, (trenažér) Alpitrack (Alpinning) 1 - 10 ks✔️

Dobrý den,

na prodej běžecký pás (trenažér) ALPITRACK (Alpinning 1 - 10 ks.

Svoukonstrukcí a jednoduchostí je vhodný i do rehablitačního centra.

Disponuje elektronickým displejem, který snímá...
Cena: 11 999 Kč
11 999 Kč

Kategorie: Hobby, volný čas / Sport a příslušenství / Posilování a Fitness
Typy aktivit: Fitness Město: Zlín
Přidáno: 12.9.2021
Prodejce: Shop-servis
ID: 2091067

Shop-servis
Telefon: 605 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share