Vážení uživatelé,
ke dni 01. 03. 2024 bude ukončen provoz portálu spechato.cz. Od tohoto data nebude možné vkládat nové inzeráty ani stávající inzeráty zvýrazňovat, inzeráty zveřejněné před tímto datem však budou zveřejněné po dalších 30 dnů.

Po uplynutí 30 dnů ode dne 01. 03. 2024 bude stránka spechato.cz nevratně smazána, a to včetně všech inzerátů, osobních údajů uživatelů poskytnutých portálu v souvislosti s registracemi uživatelských účtů a případných záloh těchto údajů.

Děkujeme za pochopení

Bitva o Cassino | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Bitva o Cassino, foto 1 Hobby, volný čas, Knihy | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Prodám starou. válečnou knihu "Bitva o Cassino". Knihu napsal Frederick Majdalany a do češtiny přeložil Robert Miller. Vydalo nakl. Rudolfa Kmocha v Praze roku 1947. Jde o 1.vydání. Kniha je svědectvím přímého účastníka bitvy o horský masiv Monte Cassina. Seznamuje nás s dvanáctiměsíční válečnou episodou, jíž se zúčastnily britské, americké,polské, kanadské, novozélandské a indické jednotky, které draze vykupovaly právo přiřadit si Cassino ke svým bojovým úspěchům. Kniha má čtyři části: 1.č. Převezmete úsek, 2.č. Udržíte stůj, co stůj, 3.č. Odevzdáte úsek, 4.č. Útokem zničíte. Kniha je v pěkném,nepoškozeném stavu i s obalem (je slepovaný) a má 155 stran. Vhodná i jako pěkný dárek pro milovníky válečných knih.
Nabídněte. Jarka Rodová

Podobné inzeráty

Malin na pustém ostrově

Prodám knihu pro děti (pro začínající čtenáře) "Malin na pustém ostrově". Knihu napsal Hans Peterson a ilustroval Jiří Fixl. Vydalo nakl.Albatros v Praze roku 1982 v edici První čtení. 1.vydání. Má dv... Cena: Cena dohodou

O zakleté žábě

Prodám knihu slovenských lidových pohádek v češtině "O zakleté žábě". Knihu napsal Ondrej Sliacky a ilustroval Lumír Ševčík. Vydala nakl. Albatros v Praze roku 1985 v edici První čtení. 1.vydání. Kni... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategorie: Hobby, volný čas / Knihy
Město: České Budějovice
Obnoveno: 28.2.2024
Prodejce: jarka
ID: 1976000

jarka
Telefon: +42 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share