× Inzerát není aktivní

'Brigáda' Vyplňování Dotazníků z pohodlí domova | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

'Brigáda' Vyplňování Dotazníků z pohodlí domova, foto 1 Nabídka práce, Telekomunikace | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Pro vyplňování placených online dotazníků a anket hledáme respondenty z celé České republiky ve věkovém rozmezí od 15 let. Naše nabídka je jednoduchá a časově nenáročná. Každý týden Vám zašleme několik dotazníků přímo do Vaší mailové schránky, a za každý vyplněný dotazník obdržíte předem dohodnutou odměnu. Registrací do našeho projektu se nijak nezavazujete – je na Vás, kolik dotazníků si vyberete vyplnit.

Nabízíme absolutní flexibilitu našim respondentům. Výběr dotazníků a čas jejich vyplnění jsou plně v jejich moci, takže mohou pracovat podle svého uvážení a časových možností. Naše ankety a dotazníky se nikdy netýkají respondentů přímo, vše je zcela anonymní a obvykle se zaměřují na jejich názory na různé produkty, služby nebo aktuality ve společnosti.

Požadujeme pouze minimální věkovou hranici 15 let, pravidelný přístup k internetu alespoň třikrát týdně a spolehlivost a zodpovědnost.

Co nabízíme? Tato práce je skvělou možností pro každého. Našim respondentům umožňujeme dlouhodobou spolupráci s měsíční odměnou ve výši 2000–5000 Kč. Vyplňování dotazníků zabere pouze několik desítek minut týdně, a celá spolupráce probíhá z pohodlí domova. Klademe důraz na komfort a časovou nezávislost našich respondentů, a proto neklademe konkrétní požadavky na časy vyplňování dotazníků. Spolupráce se vždy odvíjí od časových možností respondentů.

5 000 Kč

Kategorie: Nabídka práce / Telekomunikace
Město: Hradec Králové
Přidáno: 5.10.2023
Prodejce: Tomáš Grusz
ID: 2432545

Tomáš Grusz
Share Share Share