CANON IXUS 160 | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

CANON IXUS 160 , foto 1 Fotoaparáty a kamery, Fotoaparáty, zrcadlovky | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Canon IXUS 160 je stylový fotoaparát s 8x optickým zoomem a 20Mpx rozlišením. Jeho malé rozměry Vám dovolí ho vzít kamkoliv s sebou. Je vhodný zejména pro ty, kteří preferují nenáročnost, jednoduchost a přehledné menu. Canon IXUS 160 je stylový fotoaparát s 8x optickým zoomem a 20Mpx rozlišením. Jeho malé rozměry Vám dovolí ho vzít kamkoliv s sebou. Fotoaparát je vhodný zejména pro ty, kteří preferují nenáročnost, jednoduchost a přehlednost menu.
Smart Auto
Snímejte snadno fantastické fotografie a filmy v režimu Smart Auto, který zvolí dokonalá nastavení fotoaparátu, bez ohledu na scénu. Vše, co musíte udělat, je pouze zamířit a stisknout spoušť. Tlačítko nápovědy poskytne rychlou a praktickou radu pro použití fotoaparátu a jeho funkcí.
Detekce tváří
Užijte si snadno úžasné snímky přátel s technologií detekce tváří. Fotoaparát zjistí více tváří v jediném záběru a zachová jejich zaostření a optimální jas. Detekce tváří zajistí přirozené tóny pleti i za neobvyklých světelných podmínek.
Eco režim
Režim Eco výrazně snižuje spotřebu energie baterie, což se hodí zejména pro celodenní výlety. S touto funkcí dokážete na jediné nabití pořídit mnohem více snímků než obvykle (na běžný režim pořídíte přibližně 220 snímků, v režimu Eco přibl. 300 snímků)
ZoomPlus
Fotoaparát Canon IXUS 160 je vybaven 8× optickým zoomem, ale v případě potřeby Vám dokáže nabídnout více. Díky funkci ZoomPlus lze objekty přiblížit až 16× a to bez výrazné ztráty na kvalitě.
Displej
LCD displej nabídne úhlopříčku 6,8 cm (2,7") s rozlišením 230 000 obrazových bodů a s možností nastavení až pěti úrovní jasu.
HD video
Pořizování videí bude zábavné a snadné. Stisknutím jediného tlačítka budete moci snadno pořizovat videa v rozlišení HD (720p). Zažijte kreativní všestrannost při snímání filmů pomocí optického zoomu, který neohrozí úžasnou ostrost výsledků.
(Dobíjecí lithium-iontová baterie NB-11L)

Podobné inzeráty

FOTOAPARÁTY

Prodám jednotlivě různé fotoaparáty: Flexaret VII, CHINON focus free f-35mm, PENTAX K1000, Skina Techno 2, Olympus C-5060 Wide Zoom, AGAT 18K, Flexaret S, LUBITEL 166B, Canon Prima Zoom 76, Yashica, ... Cena: Cena dohodou

CANON PRIMA SUPER 130

Canon Sure Shot 130u/Prima Super 130/Autoboy N130
Sure Shot 130u je kompaktní fotoaparát s automatickým ostřením a automatickou expozicí na 35mm film , který společnost Canon uvedla na trh v roce 200...
Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategorie: Elektronika / Fotoaparáty a kamery / Fotoaparáty, zrcadlovky
Město: Ostrava
Přidáno: 9.9.2023
Prodejce: Leona Sedláčková
ID: 2430706

Leona Sedláčková
Telefon: 731 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share