× Inzerát není aktivní

Čalouník, čalounice/šička | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Hledáme šikovného uchazeče na místo čalouníka/čalounice, šičky do Lipska (Sasko).

Náplň práce:
- čalounění sedadel dopravních prostředků
- výroba potahů a povlaků

Kvalifikace/požadavky:

- zkušenosti s potahováním, čalouněním a šitím
- pečlivost
- práce na 2 směny
- komunikativní znalost německého jazyka, rozumět a vědět, jak odpovědět v jednoduchých větách v němčině (zaučení německými kolegy)

Nabízíme:
- německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- odměny na Vánoce a v létě
- podporu personální agenturou v češtině

Začátek práce: ihned

Plat: podle kvalifikace, od 10,50 EUR / hod. brutto + diety + ubytování zdarma

Životopisy zasílejte na e-mail: info(zavináč)timepart.eu