Chobotnice z Čertovky, Návštěvníci, Pan Tau a tisíce zázraků, Lišáci, myšáci a Šibeničák | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Chobotnice z Čertovky, Návštěvníci, Pan Tau a tisíce zázraků, Lišáci, myšáci a Šibeničák, foto 1 Hobby, volný čas, Knihy | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Prodám čtyři knihy pro děit a mládež (i jednotlivě) a to: "Chobotnice z Čertovky", "Lišáci, myšáci a Šibeničák" a "Pan Tau a tisíc zázraků".
"Pan Tau a ticíce zázraků"- napsal Ota Hofman a ilustroval ji Jiří Šalamoun. Fotografie jsou z filmu. Vydalo nakl. Albatros v Praze roku 1983. V pěkném,nepoškozeném stavu i s obalem a má 335 stran.
"Chobotnice z Čertovky" - napsal Ota Hofman, ilustroval VL.Jiránek a fotografie jsou z filmu od J.Kuděli. Vydalo nakl. Albatros v Praze roku 1987. Kniha je v perfektním,nepoškozeném stavu i s obalem a má 240 stran. Je jako nová, vhodná i jako pěkný dárek.
"Návštěvníci" - napsal Ota Hofman a ilustroval Vl. Jiránek. Fografie v knize jsou z filmu.. Vydalo nakl. Albatros v Praze roku 1985. Kniha je v perfektním,nepoškozeném stavu i s obalem a má 275 stran. Je jako nová, vhodná i jako pěkný dárek.
"Lišáci, myšáci a Šibeničák" Knihu napsala Věra Plívová-Šimková a ilustroval Jiří Vaněček a fotografie jsou z filmu. Vydalo nakl. Albatros v Klubu mladých čtenářů v Praze roku 1984.
Kniha je v pěkném,nepoškozeném stavu i s obalem (pouze obal je slepován) a má 180 stran.
Nabídněte. Jarka Rodová

Podobné inzeráty

Malin na pustém ostrově

Prodám knihu pro děti (pro začínající čtenáře) "Malin na pustém ostrově". Knihu napsal Hans Peterson a ilustroval Jiří Fixl. Vydalo nakl.Albatros v Praze roku 1982 v edici První čtení. 1.vydání. Má dv... Cena: Cena dohodou

O zakleté žábě

Prodám knihu slovenských lidových pohádek v češtině "O zakleté žábě". Knihu napsal Ondrej Sliacky a ilustroval Lumír Ševčík. Vydala nakl. Albatros v Praze roku 1985 v edici První čtení. 1.vydání. Kni... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategorie: Hobby, volný čas / Knihy
Město: České Budějovice
Obnoveno: 9.1.2024
Prodejce: Jarka
ID: 2068950

Jarka
Telefon: 606 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share