× Inzerát není aktivní

Chorvatsko - Mobilehome BILJA ***+ Lovište, poloostrov Pelješac | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Chorvatsko - Mobilehome BILJA ***+ Lovište, poloostrov Pelješac, foto 1 Obchod a služby, Ubytování, hotely | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Lokalita: LOVIŠTE, poloostrov Pelješac

Ubytování:
Mobilehome BILJA ***+ se nachází jen 30 m od moře, v klidné části Lovište. Samostatný domek, tj. mobilehome typu Shellbox se nachází na pozemku velikosti 650 m 2, první řada od moře, v borovicovém a olivovém háji. Před domem je terasa s lehátky na opalování. Vhodné pro maximalně 5 osob. Do 10 minut pěšky se dostanete do pošty, samoobsluhy a restaurace.

Pro naše hosty je připravený jako pozornost balíček na uvítanou: domáci marmeláda z mandarinek ( baleni 0,5 kg ) domácí hustý džus ( 0,75 l citron, pomeranč nebo šalvěj, směs domácích čaju, pytlíček levandule, rozmarýnu a vavřinu, aperitiv rakije na uvítanou. Na zahradě je pro vlastni potřebu možné si vzít rajčata, mangold, fíky, cuketu. V průběhu týdne Vas majitel může vzít loďkou na chytání ryb a pak Vam ukáže jak se to připravuje na grillu.
Pláž:
Přírodní oblázková.

Typ ubytování:
A ) Mobilehome pro 2 - 3 osoby: 2 x ložnice, koupelna a wc, vybavená kuchyň, klimatizace, wi fi internet, terasa s posezením.
B ) Mobilehome pro 4 osoby: 2 x ložnice, koupelna a wc, vybavená kuchyň, klimatizace, wi fi internet, terasa s posezením.
C ) Mobilehome pro 5 osob: 2 x ložnice, koupelna a wc, vybavená kuchyň - přistýlka (pro dítě do 18 let), klimatizace, wi fi internet, terasa s posezením.
CA Dalmacijatour

Podobné inzeráty

599 Kč

Kategorie: Obchod a služby / Ubytování, hotely
Město: Praha 14
Obnoveno: 26.8.2016
Prodejce: info@dalmacijatour.cz
ID: 1659816

info@dalmacijatour.cz
Share Share Share