× Inzerát není aktivní

Chorvatsko, Ražanj - luxusní Apartmány ANTE 2 **** pro 4 - 6 osob za skvělou cenu | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Chorvatsko, Ražanj - luxusní Apartmány ANTE 2 **** pro 4 - 6 osob za skvělou cenu, foto 1 Obchod a služby, Ubytování, hotely | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Ubytování:
Luxusní Apartmány ANTE 2 **** pro 4 - 6 osob byli nově postavené v roce 2015. Apartmány jsou klimatizované a vybavené SAT TV a wi fi internetem. Parkování zajištěno. Vzdálenost k moři je cca do 45 metrů. Ideální místo na potápění. Majitel pronajímá motorový člun. Domácí mazlíčci vítání.

Pláž:
Přírodní kamenitá, skalnatá, místy oblázková.

Poloha:
Ražanj, část Stivašnica, je velice klidna oblast mimo velká turistická střediska. Daleko od hlavních silnic v chráněné kopcovité oblasti, není toto místo narušené masovou turistikou. Proto i využilo přednosti krásného pobřeží se skalnatými plážemi, místy i oblázkovymi a křišťálově čistého moře. Členité pobřeží s četnými zátokami, ostrovy a skalnatými útesy jsou rájem na potápění - a není divu, že několik potápěčských základen se nachází v blízkém okolí. Najdeme zde cyklistické stezky, kapličku z 13. století a také na kopci starou pevnost Movar s výhledem na celou krajinu a přilehlé ostrovy.

Okolí:
Ražanj se nachází na půli cesty mezi Splitem a Šibenikem, v srdci Dalmácie, nedaleko od většího města Rogoznica ( asi 10 km ). Díky své ideální poloze, umožňuje nezapomenutelnou dovolenou kvůli spoustům zajimavosti na výlety v okolí, Primoštenu, Rogoznice, Trogiru, vodopádům NP Krka, Šibeniku atd. Kvůli všem těm přednostem, zachovává svoji klidnou, dalmatskou atmosféru.

Podobné inzeráty

499 Kč

Kategorie: Obchod a služby / Ubytování, hotely
Město: Praha 14
Obnoveno: 26.8.2016
Prodejce: info@dalmacijatour.cz
ID: 1574269

info@dalmacijatour.cz
Share Share Share