× Inzerát není aktivní

Chorvatsko - apartmány GORAN **** ostrov VIR | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Chorvatsko - apartmány GORAN **** ostrov VIR, foto 1 Obchod a služby, Ubytování, hotely | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Ubytování:
Dům GORAN **** se nacházi 100 m od moře, na jižní straně ostrova Vir, směrem na otevřené moře. Apartmány pro 2 - 6 osob. Vzdálenost do centra městečka Vir je 1 km. Samoobsluha a restaurace je vzdálana 100 m od domu. Místo na parkování, venkovní grill k disposici.

Poloha:
Ostrov Vir je jedným z 300 ostrovů a poloostrovů oblíbené Zadarské riviery. Nachází se ve Virském moři, v severozápadní části Dalmácie, 25 km od Zadaru a je s pevninou spojený mostem. Pokud objedete celý ostrov po jeho obvodu, tak se vám na tachometru ukáže číslo 31 km. Pláže jsou zde oblázkové a písečné (místy kombinované s betonovými platy na slunění).
Okolí:
Ostrov je oblíbený také díky zeleni a vzrostlým borovým hájům, které zde vytvářejí optimální klima i pro léčbu astmatických onemocnění. Také zde naleznete restaurace, cukrárnu, kavárničky, tržnici s ovocem i rybami, lunapark. Pro milovníky aktivní dovolené jsou v hlavním městečku ostrova k dispozici půjčovny vodních skútrů a šlapadel. Díky atraktivní podmořské flóře je Vir také vyhledáván potápěči z celé Evropy.

Stravování:
vlastní.

Pláže:
Oblázkové a písečné - pozvolné a vhodné pro rodiny s dětmi.

Podobné inzeráty

499 Kč

Kategorie: Obchod a služby / Ubytování, hotely
Město: Praha 14
Obnoveno: 26.8.2016
Prodejce: Tomislav Vojnovič
ID: 1495198

Tomislav Vojnovič
Share Share Share