Vážení uživatelé,
ke dni 01. 03. 2024 bude ukončen provoz portálu spechato.cz. Od tohoto data nebude možné vkládat nové inzeráty ani stávající inzeráty zvýrazňovat, inzeráty zveřejněné před tímto datem však budou zveřejněné po dalších 30 dnů.

Po uplynutí 30 dnů ode dne 01. 03. 2024 bude stránka spechato.cz nevratně smazána, a to včetně všech inzerátů, osobních údajů uživatelů poskytnutých portálu v souvislosti s registracemi uživatelských účtů a případných záloh těchto údajů.

Děkujeme za pochopení

Citadela - válečný román | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Citadela - válečný román, foto 1 Hobby, volný čas, Knihy | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Prodám krásnou, silnou knihu "Citadela"- kdo je skutečný nepřítel? Napsala ji spisovatelka bestsellerů "Labyrint a Hrobka" Kate Mosse. Vydalo nakl. BB/art v roce 2013. Odvážná a energická dívka Sandrine zjistí, že ji události vtáhly do odboje proti německé okupaci. Stane se součástí odbojové organizace zvané "Citadela.", složená z obyčejných žen, odhodlaných nasadit všechno a dovézt do konce děsivý boj války, zuřící všude okolo nich Jih Francie je sice svobodná zóna (němci ji neobsadili), ale vláda ve Vichy s nimi kolaboruje a nikdo vlastně neví, kdo je nepřítel a kdo přítel. Sandrine hledá nejen pravdu, také svou lásku, ale také prastarý text, který, i když to zní neuvěřitelně, by snad mohl změnit osud války.... Kniha má tyto části: Prolog, První léto, Stíny v horách, Poslední bitva,Epilog...Kniha je v perfektním, nepoškozeném stavu i s obalem a má 560 stran. Je jakop nová, vhodná i jako krásný dárek pro milovníky válečných románů.
Nabídněte. J.Rodová

Podobné inzeráty

Malin na pustém ostrově

Prodám knihu pro děti (pro začínající čtenáře) "Malin na pustém ostrově". Knihu napsal Hans Peterson a ilustroval Jiří Fixl. Vydalo nakl.Albatros v Praze roku 1982 v edici První čtení. 1.vydání. Má dv... Cena: Cena dohodou

O zakleté žábě

Prodám knihu slovenských lidových pohádek v češtině "O zakleté žábě". Knihu napsal Ondrej Sliacky a ilustroval Lumír Ševčík. Vydala nakl. Albatros v Praze roku 1985 v edici První čtení. 1.vydání. Kni... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategorie: Hobby, volný čas / Knihy
Město: České Budějovice
Obnoveno: 9.1.2024
Prodejce: Jarka
ID: 2430711

Jarka
Telefon: 606 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share