DOSTATEK MLÍČKA i pro dvojčátka? ANO! Emulips Anýz | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

DOSTATEK MLÍČKA i pro dvojčátka? ANO! Emulips Anýz , foto 1 Pro děti, Pro maminky a těhotné | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Chcete mít ostatek mlíčka pro své miminko? Bolí jej bříško, propláče celé noci? Je velmi jednoduché řešení a tím je Emulips anýz. Já jsem po narození našich kluků dvojčátek odcházela z porodnice s příkrmem, dokrmovali jsme Nutrilonem, protože mi mlíčko nestačilo. Ale nechtěla jsem se vzdát a má touha byla dát dětem to nejlepší, co si zaslouží, a tím je mateřské mlíčko. Jenže jak kojit dva, když nemáte ani pro jednoho? Vyzkoušela jsem Emulips anýz a plně jsem kojila oba kluky do 10. měsíců. No není to paráda? Posuďte sami. Skutečně fungovalo! A spinkali klidně, bez bolestí bříška.. neznáme, co to je trápení s bolestmi bříška. Vyzkoušejte ihned !! Určitě to stojí za to ! Miminko Vám poděkuje svou láskou a spokojeným úsměvem.
A ještě velmi příjemná zpráva, díky 100% přírodnímu, bylinkovému Emulipsu jsem po porodu zhubla o 8 kg za 3 měsíce! I VY si zasloužíte být krásná a mít spokojené miminko. Balení obsanuje 100 dávek. Nyní i výhodnější větší balení - Emulips anýz XXL (30 dávek zdarma).

Podobné inzeráty

Odsávačka mateřského mléka

Nová nepoužitá manuální odsávačka mateřského mléka se zásobníkem 125 ml + Jednorázové prsní vložky 60ks. Důvod prodeje: sešly se nám 2 odsávačky najednou a obě nevyužijeme. Původní cena 1097,- Kč. Cena: 300 Kč
375 Kč

Kategorie: Pro děti / Pro maminky a těhotné
Město: Kyjov
Obnoveno: 7.1.2021
Prodejce: Mgr. Petra Strmisková
ID: 2026241

Mgr. Petra Strmisková
Telefon: 723 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share