Dar pro lidi dobré povahy | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Ahoj Jmenuji se Martine Remescova v důchodu, protože jsem musel pracovat v soukromém subjektu, a dnes oslavuji 74. narozeniny. Kvůli neustálým nemocem můj důvěryhodný lékař říká, že jsem nemocný rakovinou a nemusím dlouho žít. Vzhledem k mé rodinné situaci jako ženy bez dětí a vdovy jsem se rozhodl vydělat 70% svého majetku na sociálních sítích.
Mám v úmyslu darovat 4 000 milionů Kč, které budou distribuovány na 2 500 lidí na sociálních médiích, z nichž každý obdrží 1 600 000 Kč. Pokud vás tedy zajímá, rád bych o vás něco věděl.
Myslím, že jsi ta pravá osoba, ke které mě Bůh vedl. Doufáme v rychlou odpověď od vás.
Čekám na vaši odpověď, drahá pani

Podobné inzeráty

Skutečný výlet

Ahoj, hezké, ale především milé a laskavé, dámě/ženě/slečně/dívce nabízím nezávazné strávení 3denního(2 noci), plně hrazeného pobytu v mé pokorně i bezvýhradně uctivé společnosti(garantuji z mé strany... Cena: Cena dohodou

Hledám holku z Č. Budějovic a okolí

Rád se seznámím s holkou do 45 let, štíhlé postavy, k posezení u dobrého pití v soukromí(byt v čb mám), při vzájemných sympatiích hledám dlouhodobý milenecký vztah. Pokud jsi ve finanční nouzi, mohu v... Cena: Zdarma
Cena dohodou

Kategorie: Seznámení / Hledám ženu
Město: Blatná
Obnoveno: 12.9.2021
Prodejce: Martine
ID: 2091005

Martine
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share