Daruji svůj majetek někomu, komu důvěřuji | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Daruji svůj majetek někomu, komu důvěřuji, foto 1 Seznámení, Hledám přítele/kamaráda | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Dobrý den pane / paní
Daruji své věci čestnému a potřebnému člověku. Stručně řečeno, jmenuji se paní Sanchez Sandrine Cormanová, mám francouzský původ a žiji ve FRANCII. Trpím vážnou nemocí, která mě odsoudí k jisté smrti, je to rakovina hrdla a mám velkou částku, z níž bych rád věnoval důvěryhodnému a čestnému člověku, aby dobře to využít. Vlastním firmu na dovoz kakaa ve Francii, Kanadě, Finsku, Belgii, Itálii, Švýcarsku a před 6 lety jsem ztratil manžela, což se mě hodně dotklo a já jsem Do dnešního dne jsem se mohl znovu oženit, neměli jsme žádné děti. Chtěl bych darovat tuto částku před svou smrtí, aby se mé dny započítávaly pro nedostatek této nemoci, na kterou jsem ve Francii neměl žádný lék, ale sedativum. Tento dar dávám proto, že mi můj duchovní otec radí, aby můj obraz byl u Boha otce trochu dokonalý.
Rád bych později věděl, zda můžete z tohoto daru těžit?

Žádám vás, abyste mi odpověděli

Podobné inzeráty

Zdarma

Kategorie: Seznámení / Hledám přítele/kamaráda
Město: Hodkovice nad Mohelkou
Přidáno: 3.11.2020
Prodejce: Sandrine SANCHEZ
ID: 2017252

Sandrine SANCHEZ
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share