Vážení uživatelé,
ke dni 01. 03. 2024 bude ukončen provoz portálu spechato.cz. Od tohoto data nebude možné vkládat nové inzeráty ani stávající inzeráty zvýrazňovat, inzeráty zveřejněné před tímto datem však budou zveřejněné po dalších 30 dnů.

Po uplynutí 30 dnů ode dne 01. 03. 2024 bude stránka spechato.cz nevratně smazána, a to včetně všech inzerátů, osobních údajů uživatelů poskytnutých portálu v souvislosti s registracemi uživatelských účtů a případných záloh těchto údajů.

Děkujeme za pochopení

Dějiny antického Říma - historie | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Dějiny antického Říma - historie, foto 1 Hobby, volný čas, Knihy | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Prodám krásnou a zajímavou knihu "Dějiny antického Říma". Knihu napsal Michael Grant a vydalo nakl. BB/art v Praze roku 1999. Michael Grant, známý znalec antiky, sleduje vývoj tohoto úžasného města Řím i říše, podrobně líčí osobnosti i události, které ke slávě Říma přispěly. Popisuje také okolnosti jeho "úpadku" a pádu". V knize autor také zachycuje portréty ústředních osobností římského světa - Caesara, Augusta, Konstantina....... ale také seznamuje čtenáře s životními podmínkami prostých obyvatel říše. Kniha je v perfektním, nepoškozeném stavu i s obalem a má 475 stran + 14 stran fotografií, které jsou vytištěny na lesklém papíře.Celá kniha je tištěna na silnějším papíře. Kniha je jako nová, vhodná i pěkný dárek pro milovníky historie.
Nabídněte. J.Rodová

Podobné inzeráty

Malin na pustém ostrově

Prodám knihu pro děti (pro začínající čtenáře) "Malin na pustém ostrově". Knihu napsal Hans Peterson a ilustroval Jiří Fixl. Vydalo nakl.Albatros v Praze roku 1982 v edici První čtení. 1.vydání. Má dv... Cena: Cena dohodou

O zakleté žábě

Prodám knihu slovenských lidových pohádek v češtině "O zakleté žábě". Knihu napsal Ondrej Sliacky a ilustroval Lumír Ševčík. Vydala nakl. Albatros v Praze roku 1985 v edici První čtení. 1.vydání. Kni... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategorie: Hobby, volný čas / Knihy
Město: České Budějovice
Obnoveno: 9.1.2024
Prodejce: Jarka
ID: 2430748

Jarka
Telefon: 606 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share