Dětská autosedačka ZOPA Design Carrera Poloblue | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Dětská autosedačka ZOPA Design Carrera Poloblue, foto 1 Pro děti, Autosedačky | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Univerzální dětskou autosedačku je možné polohovat do 3 pozic. Autosedačka má přídavnou opěrku hlavy nastavitelnou do 8 pozic, chránící citlivou krční páteř. Praktické madlo usnadňuje přenášení. ZOPA Design je česká značka jejímž cílem je splnit požadavky a potřeby dnešních rodičů. Na výrobě produktů se podílí tým pracovníků. Materiály jsou vybírány s důkladnou péčí a je kladen velký důraz na každý detail výrobku. Design a vývoj výrobků Zopa vzniká v České republice a všechny výrobky splňují bezpečnostní evropské normy EN. Parametry Vylepšená ochrana při bočním nárazu Možnost polohování do 3 pozic – sed a sed/leh 5-ti bodový polstrovaný bezpečnostní pás určený pro děti do 15 kg, dále je dítě upoutáno pásem automobilu Výškově nastavitelné pásy Nastavitelná opěrka hlavy dle velikosti dítěte, měkce polstrovaná a přídavná opěrka hlavy – chránící citlivou krční páteř – 8 pozic Sklon opěrky zad je variabilní dle sklonu sedadla automobilu Praktické madlo na přenášení Snímatelný a pratelný potah Upevnění autosedačky 3-bodovým bezpečnostním pásem automobilu

Parametry:
Barva: Odstín modré
Distribuce: CZ
Expresní doručení Českou poštou (Balík do ruky) zdarma

Podobné inzeráty

Vrchní část autosedačky Cybex Solution X2-FIX, Cross Country 2012

Inovativní bezpečnostní prvky jako například CYBEX patentovaná opěrka hlavy nastavitelná do 3 poloh a optimalizovaný systém lineární ochrany při bočním nárazu (L.S.P.).

Parametry:
Distribuce: CZ
Exp...
Cena: 1 659 Kč

Dětská autosedačka Chicco Neptune, béžová

Autosedačka Neptune je homologována dle evropských standardů ECE R44/04 pro skupinu 1, 2 a 3 (od 9 kg do 36 kg, tzn. přibližně pro děti od 1 roku do 12 let).

Parametry:
Barva: Bílá
Distribuce: CZ
Exp...
Cena: 2 159 Kč
2 059 Kč

Kategorie: Pro děti / Autosedačky
Stav: Nové Město: Praha
Přidáno: 13.8.2014
Prodejce: Inzerent
ID: 1069787

Share Share Share