Dětská postel 200/90 + PC stůl, šatní skříň, zábrana, žebřík | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Dětská postel 200/90 + PC stůl, šatní skříň, zábrana, žebřík, foto 1 Pro děti, Dětský nábytek | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Funkční dětská postel s plochou lůžka 90/200 cm, barva bílá a Sonoma světlý dub, včetně příslušenství - zábrany na postýlku, žebříku, psacího PC stolu, šatní skříně, možnost sestavení VLEVO i VPRAVO. Celková délka cca 204 cm, celková šířka cca 95 cm, celková výška cca 160 cm. Původní cena 11.000 Kč, sestava zakoupena v lednu 2018.
Úložný prostor za PC stolkem, kam lze pomocí instalovaných děr zavést prodlužovací elektrický kabel. Vlevo u stolu jsou 3 vysouvací zásuvky, regálové přihrádky, vpravo prostor na tower PC sestavu a extra výsuvný stolek pro klávesnici. Šatní skříň je prostorná, s možností využití cca 15 ramínek na oblečení i pro teenagera. Postel nemá žádné vady, praskliny ani jiné problémy. V případě zájmu mohu dodat i s použitou zelenou dětskou židlí dle fotografie.

Podobné inzeráty

5 000 Kč

Kategorie: Pro děti / Dětský nábytek
Město: Kolín
Obnoveno: 7.5.2022
Prodejce: Jaromír Manhart
ID: 2175128

Jaromír Manhart
Telefon: 776 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share