Vážení uživatelé,
ke dni 01. 03. 2024 bude ukončen provoz portálu spechato.cz. Od tohoto data nebude možné vkládat nové inzeráty ani stávající inzeráty zvýrazňovat, inzeráty zveřejněné před tímto datem však budou zveřejněné po dalších 30 dnů.

Po uplynutí 30 dnů ode dne 01. 03. 2024 bude stránka spechato.cz nevratně smazána, a to včetně všech inzerátů, osobních údajů uživatelů poskytnutých portálu v souvislosti s registracemi uživatelských účtů a případných záloh těchto údajů.

Děkujeme za pochopení

× Inzerát není aktivní

Dívky z trajektu - belletrie | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Dívky z trajektu - belletrie, foto 1 Hobby, volný čas, Knihy | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Prodám napínavou knihu "Dívky z trajektu". Knihu napsala Lone Theilsová a vydalo nakl. Euromedia Group - Ikar v Praze roku 2017. Když si novinářka Nora Sandová rozhodne vyzdobit interiér svého londýnského bytu podařenou koupí starého kufru, nečekaně získá i sólokapra pro svoji novinářskou práci. V kufru objeví fotky dvou dívek, které zmizely beze stopy při plavbě z Kodaně do Anglie. Stopy naznačují, že se mohly stát oběťmi proslulého sériového vraha Billa Hixe. Nora se rozhodne vypátrat, co se s dvojicí děvčat stalo. Bill Hix si odpykává trest ve vězení, ale přesto se zdá být i nadále nebezpečný......... Kniha je v perfektním, nepoškozeném stavu a má 320 stran. Vhodná i jako pěkný dárek.
Nabídněte. J.Rodová

Podobné inzeráty

Malin na pustém ostrově

Prodám knihu pro děti (pro začínající čtenáře) "Malin na pustém ostrově". Knihu napsal Hans Peterson a ilustroval Jiří Fixl. Vydalo nakl.Albatros v Praze roku 1982 v edici První čtení. 1.vydání. Má dv... Cena: Cena dohodou

O zakleté žábě

Prodám knihu slovenských lidových pohádek v češtině "O zakleté žábě". Knihu napsal Ondrej Sliacky a ilustroval Lumír Ševčík. Vydala nakl. Albatros v Praze roku 1985 v edici První čtení. 1.vydání. Kni... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategorie: Hobby, volný čas / Knihy
Město: České Budějovice
Obnoveno: 2.1.2024
Prodejce: Jarka
ID: 2434849

Jarka
Share Share Share