Dvojí tvář požehnání a Lásku,ne válku - pro ženy | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Dvojí tvář požehnání a Lásku,ne válku - pro ženy, foto 1 Hobby, volný čas, Knihy | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Prodám dva romány pro ženy a to: "Dvojí tvář požehnání" a "Lásku, ne válku". Obě knihy napsala známá spisovatelka Danielle Steelová.
1.kniha"Dvojí tvář požehnání - Kniha popisuje příběh tří manželských dvojic, které život postavil před rozhodnutí, zda mít děti a pokud ano, jak toho dosáhnout....... Vydal Knižní klub v Praze roku 1994. . Kniha je v perfektním, nepoškozeném stavu a má 290 stran. Je jako nová, vhodná i jako pěkný dárek.
2.kniha "Láska, ne válka" - Je to dobrodružný příběh mladičké novinářky. Autorka knihy se zde zabývá otázkami války ve Vietnamu,, proč muselo hromadu lidí, kteří měli před sebou celý život, svoje plány a radosti, proč museli právě oni zemřít. Dodnes se každž průměrný občan celého světa ptá, zda to nebylo zbytečné..... Vydal Knižní klub v Praze roku 1994. Je v perfektním, nepoškozeném stavu a má 345 stran. Je jako nová, vhodná i jako pěkný dárek.
Nabídněte. J.Rodová

Podobné inzeráty

Malin na pustém ostrově

Prodám knihu pro děti (pro začínající čtenáře) "Malin na pustém ostrově". Knihu napsal Hans Peterson a ilustroval Jiří Fixl. Vydalo nakl.Albatros v Praze roku 1982 v edici První čtení. 1.vydání. Má dv... Cena: Cena dohodou

O zakleté žábě

Prodám knihu slovenských lidových pohádek v češtině "O zakleté žábě". Knihu napsal Ondrej Sliacky a ilustroval Lumír Ševčík. Vydala nakl. Albatros v Praze roku 1985 v edici První čtení. 1.vydání. Kni... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategorie: Hobby, volný čas / Knihy
Město: České Budějovice
Obnoveno: 20.2.2024
Prodejce: Jarka
ID: 2429177

Jarka
Telefon: 606 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share